REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Leasing na Allegro sprawdził się na tyle, że będą mogli z niego skorzystać wszyscy przedsiębiorcy

Pod koniec lutego największa polska platforma aukcyjna umożliwiła przedsiębiorcom zawieranie umowy leasingu. Eksperyment najwyraźniej się udał, bo teraz leasing na Allegro będzie opcją, z której będą mogły skorzystać wszystkie podmioty gospodarcze, robiące zakupy na największej polskiej platformie aukcyjnej.

08.05.2018
14:32
leasing na allegro
REKLAMA
REKLAMA

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy z opcji leasingowania produktu mogli korzystać tylko przedsiębiorcy posiadający na Allegro konto Firma. To się właśnie zmieniło. W leasing upatrzone przedmioty będą mogły brać podmioty gospodarcze, nie tylko nieposiadające specjalnego konta, ale nawet nierejestrowane na portalu w ogóle.

Leasing na Allegro jest skierowany głównie do osób posiadających jednoosobową działalność gospodarczą.

W Polsce mamy już ponad 3 mln jednoosobowych działalności gospodarczych. Wierzymy, że dzięki naszej usłudze także mniejsze, ale i większe przedsiębiorstwa, będą miały szansę się rozwijać. Dzięki naszemu Partnerowi, firmie LeaseLink, zakupy przebiegają szybko i wygodnie, a całość procedury leasingu trwa zaledwie 10 minut i można ją realizować przez całą dobę - twierdzi Maciej Biniek, dyrektor Allegro Finanse.

Jeśli więc prowadzicie jednoosobową działalność gospodarczą i obudzicie się w środku nocy przekonani, że więcej snu nie zaznacie, póki nie weźmiecie w leasing nowego laptopa dla firmy, to jest to rozwiązanie dla was. Wystarczy, że wejdziecie na stronę Allegro, wyszukacie, jak zwykle, odpowiednią ofertę i robiąc zakupy, wybierzecie opcję "weź w leasing". Strona sama was przekieruje do aplikacji firmy LeaseLink, z którą Allegro realizuje ten projekt. Tam dostosujecie parametry leasingu do swoich własnych potrzeb.

Decyzja kredytowa ma być przyznawana natychmiast, a dokumenty umowy dostarczone od ręki bez konieczności czekania. Jeśli wszystko będzie w porządku, a wy się nie rozmyśliliście, wystarczy tylko zapłacić z poziomu aplikacji, wrócić do łóżka i wreszcie się wyspać.

Smartfony, laptopy i RTV AGD.

Allegro podaje, że do tej pory 80 proc. towarów branych w leasing kosztowało mniej niż 5 tys. zł. Najczęściej przedsiębiorcy korzystający z tej usługi wybierali sprzęt elektroniczny, a konkretniej smartfony Apple'a lub Samsunga, laptopy Della i sprzęt RTV i AGD.

REKLAMA

Nowa opcja jest z pewnością bardzo wygodnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce szybko skorzystać z możliwości wzięcia produktu w leasing. Jeśli chodzi o jego opłacalność, to przed zakupem warto jednak porównać, co oferują inni. No, chyba że obudzicie się w nocy i naprawdę będziecie musieli tu i teraz wziąć w leasing iPhone'a.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA