REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Zakupy

Dobra wiadomość dla przedsiębiorców. Od dziś produkty z Allegro można wziąć w leasing

Na Allegro od dłuższego czasu funkcjonuje sprzedaż ratalna, a teraz dochodzi do niej również leasing. To dobra wiadomość dla przedsiębiorców.

zakupy za granicą allegro
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli jesteś przedsiębiorcą, od dziś produkty zakupione na Allegro możesz wziąć w leasing. Taka możliwość jest dostępna dzięki współpracy z firmą LeaseLink, skupiającą się na polskim rynku leasingu on-line.

Leasing na Allegro - jak to działa?

Przede wszystkim trzeba być przedsiębiorcą. Dopuszczalna jest każda forma zarejestrowanej działalności gospodarczej. Drugim wymogiem jest konto Firma na Allegro, ponieważ obecnie tylko taki rodzaj kont może korzystać z leasingu. Planowane jest zniesienie tego limitu i udostępnienie leasingu wszystkim rodzajom kont, a nawet osobom kupującym jako gość, czyli bez rejestracji.

Pożyczka leasingowa jest udzielana na okres od 3 do 18 miesięcy. Możliwy jest też wybór leasingu operacyjnego na okres od 18 do 48 miesięcy.

Jak wziąć w leasing produkty z Allegro?

Podczas zakupu należy wybrać opcję „Weź w leasing”. Następnie zostaniemy przeniesieni do aplikacji LeaseLink, gdzie otrzymamy ofertę leasingową i dobierzemy warunki. Serwis obiecuje, że decyzja i umowa leasingowa zostanie dostarczona w 10 minut, przez 24 godziny na dobę, przez cały tydzień.

Jeżeli warunki nam odpowiadają, cały proces kończymy w aplikacji LeaseLink, w której dokonujemy też płatności. Jak mówi Maciej Biniek, Financial Services Director w Allegro:

Ogromną zaletą naszego nowego partnera - firmy LeaseLink - młodego polskiego fintechu, jest błyskawiczny czas realizacji płatności za zakupy oraz możliwość finansowania wielu przedmiotów. Wszystko to odbywa się w wygodny i szybki sposób, w czasie rzeczywistym, przez całą dobę.

Co można wziąć w leasing?

REKLAMA

Leasing można wziąć na przedmioty, których cena wynosi od 700 do 60 tys. zł, przy czym nie są narzucane dodatkowe wymogi dotyczące kategorii produktów.

Dobrze widzieć rozwój Allegro. Leasing pojawia się tu po raz pierwszy, choć serwis istnieje od 18 lat. To dobra wiadomość dla przedsiębiorców, ale popularność usługi będzie zależeć od tego, jakie warunki zaproponuje LeaseLink.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA