REKLAMA

KONKURS: wygraj smartfon iPhone X. Do zabawy zaprasza Alior Bank i Spider's Web

O czym może nam przypomnieć bank? Na przykład o zapłaceniu rachunków, spłacie kredytu lub konieczności zmiany hasła. Są to oczywiście ważne sprawy, ale umówmy się… nikt z nas za nimi nie przepada. Dlatego dzisiaj mamy miłą odskocznię od ponurej rzeczywistości - Alior Bank i Spider’s Web przypominają, że czytelnicy bloga mogą wygrać smartfon iPhone X. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

14.05.2018 18.15
iphone x
REKLAMA
REKLAMA

Skłamałbym, gdybym powiedział, że przypominamy o konkursie dlatego, że po naszym ostatnim tekście nikt nie zgłosił się do udziału. Prawda jest taka, że uczestników naszej zabawy liczymy obecnie nie w dziesiątkach czy setkach, a w tysiącach. Serio. Już ponad trzy tysiące osób walczy o iPhone’a X, a my zapraszamy do udziału w konkursie kolejne!

Jak nie brać udziału w konkursie?

Zanim przejdziemy do konkretów i porozmawiamy o tym, jak zawalczyć o nowego iPhone’a, podpowiem wam, jak tego nie robić.

Nasza wspólna zabawa polega na tym, że wy wymyślacie nazwę dla nowoczesnego urządzenia kryptograficznego, które stworzył Alior Bank, a my nagradzamy najlepszy pomysł nowiutkim smartfonem iPhone X.

Konkurs wystartował 21 kwietnia 2018 r. i potrwa do 20 maja 2018 r. Do teraz napłynęły do nas 3374 zgłoszenia. Także konkurencja jest duża, ale - spokojnie - mam dla was pewne ułatwienie.

Regulamin konkursu skonstruowany jest tak, że w przypadku podania przez uczestników takich samych propozycji nazwy urządzenia kryptograficznego, wygra ten, który zrobił to jako pierwszy.

Po przeanalizowaniu tysięcy zgłoszeń zauważyliśmy, że jest sporo nazw, które podawane są przez wiele osób. A co za tym idzie można je uznać za już wykorzystane i podanie dzisiaj takiej odpowiedzi w formularzu konkursowym, będzie oznaczało brak szans na wygraną.

A my chcemy, żeby jeszcze więcej osób miało szansę na iPhone’a. Dlatego dostajecie ode mnie podpowiedź - listę 10 najczęściej podawanych nazw, których już nie powinniście nam proponować:

  1. Enigma
  2. Krypton
  3. Aligma
  4. Bezpiecznik
  5. Kryptograf
  6. AliorSafe
  7. Kryptex
  8. Kryptalior
  9. AliorCrypt
  10. Aliorgraf

Oczywiście uczestnicy, którzy podali wyżej wymienione propozycje jako pierwsi, mają szansę na wygraną i nadal biorą udział w naszej zabawie.

Jak wziąć udział w konkursie i wygrać iPhone’a X?

Polacy z Alior Banku stworzyli urządzenie kryptograficzne, które może zmienić przyszłość bezpiecznej bankowości internetowej. Zadbali o to, aby pieniądze klientów były zabezpieczone przed nieautoryzowanym dostępem oraz o to, aby podczas wykonywania przelewów nikt nie podmienił danych wprowadzonych przez użytkownika.

alior bank bezpieczne urzadzenie kryptograficzne class="wp-image-618802"

Ekipa Spider’s Web już widziała prototyp tego urządzenia i opisała zasadę jego działania:

Problem jest jednak taki, że urządzenie to nadal nie ma nazwy. Dlatego przygotowaliśmy dla was ten konkurs z super nagrodą główną - smartfonem iPhone X.

alior bank bezpieczne urzadzenie kryptograficzne class="wp-image-618805"

Zadanie konkursowe jest proste i polega na zaproponowaniu nazwy dla urządzenia kryptograficznego, które znacie już z publikacji „Wynalazek, który powstał w Alior Banku to przyszłość bezpiecznej bankowości internetowej”.

Zaproponuj nazwę korzystając z tego formularza konkursowego!

REKLAMA

Pełny regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w konkursie i życzymy powodzenia.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA