REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Wygraj smartfon iPhone X w konkursie Spider’s Web i Alior Banku!

Uwielbiam pisać takie teksty, dlatego bez zbędnego przedłużania informuję, że… chcemy komuś dać iPhone’a X. Nagroda jest super, a zadanie konkursowe bardzo przyjemne.

21.04.2018
18:19
iphone x
REKLAMA
REKLAMA

Polacy z Alior Banku stworzyli urządzenie, które zmieni przyszłość bezpiecznej bankowości internetowej. Zadbali o to, aby pieniądze klientów były zabezpieczone przed nieautoryzowanym dostępem oraz o to, aby podczas wykonywania przelewów nikt nie podmienił danych wprowadzonych przez użytkownika. Widzieliśmy już prototyp oraz poznaliśmy zasadę działania tego bezpiecznego urządzenia kryptograficznego, które nie ma nazwy. Tak, ono nadal nie ma nazwy.

I tu wchodzą Czytelnicy Spider’s Web, cali na biało!

iphone x class="wp-image-621055"

Ludzie z Alior Banku doszli do wniosku, że nikt nie wymyśli lepszej nazwy dla tego urządzenia niż Wy - Czytelnicy Spider’s Web. A zważywszy na fakt, że Alior jest partnerem strefy FinTech na naszym blogu, bardzo szybko od słów przeszliśmy do czynów i przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest iPhone X - prawdopodobnie najlepszy smartfon, jaki można kupić, a już bez wątpienia najlepszy smartfon, jaki można wygrać!

Konkurs startuje dzisiaj (21 kwietnia 2018 r.) i potrwa do 20 maja 2018 r. do godziny 23:59. Następnie komisja konkursowa zapozna się z pracami i wybierze zwycięzcę, który wygra smartfon iPhone X oraz wyróżni dwa zgłoszenia, które dostaną nagrody pocieszenia - niespodzianki.

Zadanie konkursowe jest proste i polega na zaproponowaniu nazwy dla urządzenia kryptograficznego, które znacie już z publikacji „Wynalazek, który powstał w Alior Banku to przyszłość bezpiecznej bankowości internetowej”.

Zaproponuj nazwę korzystając z tego formularza konkursowego!

alior bank bezpieczne urzadzenie kryptograficzne class="wp-image-618802"

Aby zaproponować nazwę pasującą do tego sprzętu, musicie wiedzieć, na czym polega jego zasada działania:

Podsumowując: Polacy stworzyli supernowoczesne urządzenie kryptograficzne, które trafi do klientów Alior Banku i będzie dbało o bezpieczeństwo ich pieniędzy. Urządzenie nie ma jeszcze nazwy, a Czytelnik Spider’s Web, który zaproponuje najlepszą nazwę, zostanie nagrodzony iPhone’em X.

Zaproponuj nazwę korzystając z tego formularza konkursowego!

REKLAMA

Pełny regulamin konkursu znajduje się tutaj.

Zapraszamy do wspólnej zabawy w konkursie i życzymy powodzenia.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA