REKLAMA

Amica otworzyła showroom w Poznaniu. To ma być coś więcej niż salon z produktami firmy

Właśnie został otwarty showroom Amica w Poznaniu. Firma będzie nie tylko pokazywać tam swoje produkty, ale też edukować i organizować wydarzenia kulinarne. 

25.05.2018 16.20
Showroom Amica w Poznaniu
REKLAMA
REKLAMA

Showroom Amica będzie służył przede wszystkim do prezentacji produktów firmy. To ma być nie tylko miejsce, w którym będziecie mogli wreszcie zobaczyć na własne oczy, jak wygląda czysta kuchnia. Ma to być też centrum służące organizacji warsztatów i wydarzeń kulinarnych.

Showroom Amica w Poznaniu ma nie być tylko dużym salonem.

Showrom jest duży, to niemal 500 metrów kwadratowych wypełnionych różnego rodzaju sprzętem Amica i innych marek wchodzących w skład grupy. Można tam nie tylko zobaczyć, co firma ma do zaoferowania obecnie, ale przenieść się w czasie i zobaczyć pierwsze wypuszczone przez nią kuchenki. Możliwość wybrania się w taką sentymentalną podróż to jedna z drobnych rzeczy, które odróżniają showroom od zwykłego bardzo dużego salonu wystawowego.

Amica chce iść o krok dalej. Zapowiada, że udostępni showroom lokalnym społecznościom do organizacji wydarzeń kulinarnych czy warsztatów zdrowego żywienia.

Zajęcia w showroomie będą ciekawsze niż wykład. Warto przekonać młode pokolenie, że jedzenie warzyw to nie kara, gotowanie nie gryzie, a posiłek zrobiony w domu jest tańszy i zdrowszy niż większość tego, co można zgarnąć ze sklepowej półki. Dorośli może się przekonają, że technologia w kuchni może być sensownie wykorzystana i nie trzeba się jej bać. Przy okazji może uda się obalić kilka mitów żywieniowych. Co tu ukrywać, jeśli chodzi o coś tak podstawowego, jak jedzenie, to mamy jeszcze dużo do zrobienia na polu edukacji.

REKLAMA

Nowo otwarty Showroom Amica znajduje się w Poznaniu na Inea stadionie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA