1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Biznes

Program trwa, ale są już pierwsi nagrodzeni. Znamy półfinalistów UPC THINK BIG

Patronat medialny

Poznaliśmy półfinalistów programu THINK BIG, który dedykowany jest małym i średnim przedsiębiorcom oraz startupom. I chociaż do wyłonienia zwycięzców jeszcze długa droga, to już teraz uczestnicy mogą czuć się nagrodzeni.

03.04.2018
19:36
Think big

THINK BIG to program skierowany do tych wszystkich przedsiębiorców, których firmy nie mogłyby działać bez nowych technologii. Do konkursu mogli się zgłaszać przedsiębiorcy z Polski, Czech, Rumunii, Słowacji i Węgier. A jest o co walczyć, bo na konto zwycięzcy trafi 10 tys. euro, czyli połowa puli przeznaczonej dla trzech pierwszych miejsc. Na najlepszego czeka również możliwość dalszej współpracy z UPC nad nagrodzonym projektem.

Nagroda pieniężna to nie wszystko

Półfinaliści zostali zaproszeni do udziału w specjalnym programie mentoringowym. Akademia THINK BIG pojawiła się w tegorocznej edycji i wspierała uczestników na wszystkich etapach, a teraz pomoże również półfinalistom. Mentorzy przygotowali szkolenia, które mają odpowiadać aktualnym potrzebom uczestników. Zdobyta wiedza zapewne przyda się w trakcie walki o nagrodę ufundowaną przez UPC Biznes, ale omawiane zagadnienia z pewnością będzie dało się wykorzystać w dalszym rozwijaniu swojego biznesu.

think big class="wp-image-704322"

Szkolenia będą dotyczyć bezpieczeństwa, działań marketingowych zarządzania firmą, czy growth hackingu. Zwłaszcza to ostatnie zagadnienie cieszy się sporym zainteresowaniem, bo w założeniach pozwala ono na szybkie i skuteczne pozyskiwanie klientów, a co za tym idzie, na zwiększenie skali biznesu.

Uczestników będą wspierać mentorzy w składzie:

  • Agnieszka Zawistowska, Dyrektor UPC Biznes, reprezentanci firm
  • Joanna Grzanecka, Marketing & PR Manager w Yamaha
  • Marta Jakowluk VP HR, UPC Polska
  • Radosław Pallach, CEO Elephant
  • Michał Mikulski, CEO EgzoTech.

Dwaj ostatni mentorzy to laureaci poprzednich edycji THINK BIG. W trzeciej odsłonie konkursu Elephant zaprezentował montowany na drzwiach system alarmowy, który informował użytkownika o włamaniu, a osobę usiłującą sforsować drzwi, odstraszał głośną syreną. Z kolei firma EgzoTech zwyciężyła rok wcześniej. Zaprezentowała ona robota, który może pomagać w rehabilitacji i to bez udziału terapeuty. Pomysł miał być odpowiedzią na problem niewystarczającej liczby rehabilitantów.

 class="wp-image-704334"

Co czeka półfinalistów?

Aby dostać się do finału, uczestnicy będą musieli rozwiązać zadania przygotowane przez jurorów, a ci przedsiębiorcy, którzy zdobędą ich najwięcej, powalczą o główną nagrodę. Zadania mają na celu sprawdzić, czy uczestnicy potrafią wykorzystać swój potencjał biznesowy. Do finału przejdzie zaledwie 5 firm. Będą one musiały zaprezentować swoje pomysły nie tylko przed jurorami, ale również przed gośćmi specjalnej gali finałowej.

think big class="wp-image-704325"

Do półfinału zakwalifikowały się firmy, których pomysły dotyczą obszarów związanych z B2B mobile apps and security solutions, customer experience oraz narzędzia i technologie marketingowe.

Do półfinałów zakwalifikowały się następujące firmy: 2040, 2take, 4-D, Nopattern, Applica, Cloud Development, Colpirio, CyberusLabs, Fullscreen Digital, Get Feedback, InStream, Lurity, MEN, MySurveyLab, Point Surveys, Proofly, Adips, Runvido, Salesbook, Staffino, TalkToBot, Tricks, UseCrypt, UserEngage, Vintom, Voicelab, WeSavvy, PW Network, Zalass Consulting.

 class="wp-image-613975"

Organizatorem programu THINK BIG jest UPC Biznes, które jest dostawcą nowoczesnych usług transmisji danych, dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej i telefonu dla firm. Drugim z organizatorów jest Liberty Global - międzynarodowy operator usług telewizji i szerokopasmowego Internetu.

Więcej szczegółów na temat programu można znaleźć na stronie internetowej thinkbig.upc.pl.

Patronat medialny
Najnowsze