1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Sprzęt

Super okazja, żeby kupić Galaxy S8 lub S8+. Samsung zwraca teraz kilka stówek

Samsung wystartował z nową promocją, którą kieruje do osób zainteresowanych smartfonami z serii Galaxy. Za zakup wybranych modeli można otrzymać kod uprawniający do wypłaty gotówki z bankomatów Euronet.

Samsung Galaxy S8 i S8+
271 interakcji
dołącz do dyskusji

Koreański producent smartfonów ma nowy pomysł, jak przekonać klientów do zakupu swoich telefonów. Dzięki nowej promocji nabywcy smartfonów Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy J5 (2017) i Galaxy J7 (2017) otrzymają zwrot gotówki.

Zwrot gotówki za zakup telefonu Galaxy - na ile można liczyć?

Wysokość kwoty, jaką można odebrać w zamian za zakup jednego z tych czterech urządzeń, uzależniona jest od segmentu cenowego, z którego pochodzi wybrany przez klienta model.

Kupując smartfony Samsung Galaxy S8 i Galaxy S8+ można otrzymać zwrot w wysokości 400 zł. Nabywcy telefonów Galaxy J5 (2017) i Galaxy J7 (2017) otrzymają kod na wypłatę 200 zł.

Jak odebrać zwrot gotówki za zakup smartfona marki Samsung?

Każdy klient, który otrzyma unikatowy kod na 200 zł lub 400 zł, może go zrealizować w bankomatach sieci Euronet. Aby otrzymać kupon pozwalający na odzyskanie gotówki, trzeba skorzystać z aplikacji Samsung Members.

Program należy uruchomić bezpośrednio na kupionym smartfonie. Promocją objęte są telefony kupione u - jak podaje Samsung - „wszystkich autoryzowanych partnerów firmy Samsung, w tym operatorów komórkowych”.

Samsung zachęca, by przy zakupie Galaxy S8 i Galaxy S8+ pozbyć się starego smartfona.

Jak podaje Samsung, promocja uprawniająca do odebrania zwrotu gotówki za zakup smartfonów Galaxy S8, Galaxy S8+, Galaxy J5 (2017) i Galaxy J7 (2017) trwa do 29 kwietnia 2018 r.

Oprócz tego firma prowadzi dodatkową akcję promocyjną dla nabywców smartfonów Galaxy S8 i Galaxy S8+. Klienci, którzy zdecydują się oddać w rozliczeniu swój stary telefon, zwiększają jego wycenę o 250 zł.