REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

250 zł za przesiadkę na nowego Samsunga Galaxy. Firma odkupuje stare telefony i dodaje od siebie bonus

Samsung zachęca klientów, by wymienili swoje stare smartfony na nowe. Jeszcze przed premierą Galaxy S9 rusza promocja, dzięki której osoby zmieniające telefon dostaną bon na 250 zł.

19.01.2018
16:49
samsung witaj nowy promocja 250 zł
REKLAMA
REKLAMA

Premiera nowego topowego telefonu koreańskiej firmy, czyli Galaxy S9, zaplanowana jest na koniec lutego. Producent teraz szuka sposobu, by zachęcić klientów do zakupu urządzeń z zeszłorocznej kolekcji.

250 zł bonusu dla kupujących zeszłoroczne telefony Samsunga.

Promocja firmy Samsung kierowana jest do osób, które chcą kupić nowy telefon, odsprzedając przy okazji swój stary smartfon. W akcji będą mogły wziąć udział osoby, które zdecydują się na zakup modeli Samsung Galaxy S8/S8+, Galaxy A8, Galaxy Note8 lub tabletu Galaxy Tab S3.

W ramach promocji klienci, którzy kupują nowy smartfon Samsunga, otrzymają bon w wysokości 250 zł na zakupy. Warunkiem jego uzyskania jest odsprzedanie swojego poprzedniego telefonu producentowi. Bonus 250 zł przyznawany jest niezależnie od kwoty, na jaką wyceniony zostanie ich poprzedni telefon.

Jak podaje producent, partnerem promocji jest firma AsGoodAsNew Gmbh, „która odpowiada za wycenę i odkup starych urządzeń”. Proces odsprzedaży można wykonać bez wychodzenia z domu po wejściu na stronę internetową odkup.samsung.pl. Za poprzedni telefon można otrzymać do 1720 zł w zależności „od modelu, wieku i stanu urządzenia”. Dodatkowy kupon na 250 zł otrzymuje się po skorzystaniu z aplikacji Samsung Members.

Do kiedy można skorzystać z promocji?

REKLAMA

Promocja Witaj nowy startuje dzisiaj, czyli 19 stycznia i potrwa do 31 marca 2018 r. Mogą skorzystać z niej również osoby, które wcześniej zamówiły Galaxy A8 w przedsprzedaży.

To nie pierwszy raz, gdy Samsung organizuje podobną promocję. Ostatnio firma rozdawała bony na 250 zł klientom, którzy wymieniali stary smartfon na Galaxy S8/S8+ we wrześniu ubiegłego roku.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA