REKLAMA

Beyond: Two Souls i Rayman Legends. Maj będzie bardzo dobrym miesiącem dla abonentów PlayStation Plus

Właśnie poznaliśmy tytuły, w które zagrają abonenci usługi PlayStation Plus w maju. To sześć gier, wśród których brylują Beyond: Two Souls oraz Rayman Legends.

25.04.2018 17.47
Bardzo dobry maj 2018 w PlayStation Plus. Oto gry, w które zagramy
REKLAMA
REKLAMA

Dobra passa trwa. Maj będzie kolejnym miesiącem, w którym PlayStation Plus zapewni graczom bardzo dobre tytuły dostępne w ramach abonamentu bez dodatkowych opłat. Standardowo, będziemy mogli pobrać sześć darmowych gier, w tym dwa hity na PS4.

Beyond: Two Souls pojawia się w idealnym momencie. To świetny przedsmak przed nadchodzącym Detroit: Become Human.

 class="wp-image-723489"

Beyond: Two Souls to jedna z najlepszych gier na wyłączność na PlayStation. Tytuł debiutował pod koniec generacji PS3 i już na tej konsoli pokazał świetną grafikę, a remaster na PS4 wygląda jeszcze lepiej. W główne postacie wcielili się Willem Dafoe oraz Ellen Page, którzy na ekranie wyglądają jak żywi.

Nie chodzi tu jednak o samą grafikę. Beyond: Dwie Dusze to gra studia Quantic Dream, kolejna po Fahrenheit i Heavy Rain, w której wybory gracza mają ogromny wpływ na rozwój fabuły. Jeżeli nie znasz tych produkcji, warto się z nimi zapoznać, szczególnie, że niebawem zagramy w kolejną grę Quantic Dream, czyli mocno wyczekiwane Detroit: Become Human.

Rayman Legends to tytuł o mniejszym ciężarze gatunkowym, lecz o zdecydowanie większej radości płynącej z rozgrywki.

 class="wp-image-723504"

Raymana znamy wszyscy, a odsłona serii o tytule Legends jest jedną z lepszych. Średnia ocen z Metacritic to aż 90 proc. Tytuł jest doszlifowany do granic możliwości, dzięki czemu nie tylko wygląda ślicznie (grafika wcale się nie zestarzała), ale przede wszystkim jest szalenie grywalny. Z chęcią do niego powrócę.

Pozostałe tytuły… po prostu są. Majowe gry na PS3 i PS Vita to raczej średniaki.

REKLAMA

Na PS3 można będzie pobrać Eat Them oraz Risen 3: Titan Lords, które - delikatnie mówiąc - nie jest najlepszą odsłoną serii. Z kolei użytkownicy PS Vita (czy na sali są jeszcze jacyś?) będą mogli zagrać w King Oddball i w Furmins.

Widać więc wyraźnie, że w przypadku gier dodawanych do PlayStation Plus Sony kładzie główny nacisk na tytuły przeznaczone na PS4. Bardzo mnie to cieszy, bo pozostałe platformy są już nieco przestarzałe i odchodzą w zapomnienie. Jako posiadacz PS4 płacący abonament PS+ oczekuję przede wszystkim dobrych tytułów na najnowszą konsolę Sony. Na szczęście od dobrych kilku miesięcy Japończycy trzymają wysoki poziom. I oby tak dalej!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA