REKLAMA

Sprzęt graczy będzie bezpieczny w sieci i w realu. Play rusza ze specjalną ofertą ubezpieczeń

Play Ubezpieczenia dla gracza to oferta skierowana do osób, którzy chcą zabezpieczyć swój sprzęt. Nie tylko ten materialny, ale też ten wirtualny. 

25.04.2018 16.57
Play Ubezpieczenia dla Gracza
REKLAMA
REKLAMA

Play na dobre rozgościło się na rynku ubezpieczeń, ale zamiast pozostać w znanych formatach, postanowiło poeksperymentować z ofertą. W Play Ubezpieczenia pojawiła się nowa kategoria produktów - Ubezpieczenia dla Gracza, a w niej dwie ciekawe oferty - Bezpieczny Gracz i Bezpieczny Sprzęt dla Gracza.

Bezpieczny gracz, czyli ochrona konta przed kradzieżą online.

Kradzież przedmiotów z kont graczy nie należy wcale do rzadkości. Play, powołując się na dane Steama, twierdzi, że miesięcznie ofiarami kradzieży lub przejęcia konta pada 77 tys użytkowników platformy. Część z nich to kolekcjonerzy, którzy na kontach mają zgromadzone małe fortuny powiększane z każdym nowym skinem, przedmiotem, dodatkiem. Każdy, kto wydaje pieniądze w grach, wie, że taka kradzież może bardzo zaboleć. Poza wartością sentymentalną i kolekcją można w ten sposób stracić naprawde poważną część wypłaty. Albo kilku.

Stąd pomysł na usługę, która miałaby złagodzić nieco skutki nieoczekiwanego zniknięcia cennych przedmiotów z konta. Ubezpieczony będzie mógł się ubiegać o zwrot części poniesionych strat. Oferta ma dwa warianty:

  • Standardowy za 1,99 zł miesięcznie - można odzyskać do 300 zł.
  • Premium za 6,99 miesięcznie - można odzyskać do 800 zł.

Bezpieczny Sprzęt dla Gracza, czyli ochrona offline.

Oferta Bezpieczny Sprzęt dla Gracza obejmuje ubezpieczenie zarówno sprzętu, jak i akcesoriów do gier. Do puli liczą się zarówno konsole, komputery i tablety, jak i słuchawki, kierownice do wyścigówek, czy pady. Muszą spełniać tylko jeden warunek - w dniu zawarcia umowy nie mogą mieć więcej niż 90 dni, a przez cały okres ubezpieczenia maksymalnie 2 lata.

REKLAMA

W tym wypadku gracze są chronieni nie tylko przed złodziejami, ale także przed własną niefrasobliwością, przegrzaniem się sprzętu czy nieokiełznanym dziecięcym żywiołem, który może przypadkowo napoić konsolę cioci wodą. Tu także dostępne są dwa warianty:

  • Standardowy za 4,99 zł miesięcznie (suma ubezpieczenia 3 tys. zł).
  • Premium za 19,90 zł miesięcznie (suma ubezpieczenia 10 tys. zł).
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA