REKLAMA

Zapłać blikiem za pizzę, a przywiozą ją za darmo. Pod warunkiem, że zrobisz to w piątek

Kolejna promocja zachęcająca do przynajmniej czasowego pożegnania się z gotówką. Tym razem to efekt współpracy portalu PizzaPortal.pl i Polskiego Standardu Płatności – operatora, bijącego w Polsce rekordy popularności, blika. Jak chcesz skorzystać – zerknij na kalendarz: oferta ważna jest do 29 czerwca.

05.04.2018 11.11
Zapłać blikiem za pizzę, a przywiozą ją za darmo. Pod warunkiem, że zrobisz to w piątek
REKLAMA
REKLAMA

Główny Urząd Statystyczny podaje, że aż 60 proc. Polaków najchętniej swój wolny czas poświęca na spotkanie z rodziną czy przyjaciółmi.  A już tak jest, że jak kilku ludzi znajdzie się w jednym miejscu, to najlepiej rozmowę przerywać wyłącznie kęsami dobrego jedzenia.

Piątkowa promocja do końca czerwca.

Takie założenie skłoniło PizzaPortal.pl i Polski Standard Płatności do współpracy, celem której jest umilenie życia klientom przez skuteczne namawianie ich do bezgotówkowych transakcji za pomocą blika. W efekcie światło dziennie ujrzała specjalna promocja.

W jej ramach każdy klient PizzaPortal.pl, który zamówi za jego pomocą jedzenie i zapłaci za nie blikiem, będzie mógł skorzystać z darmowej dostawy. Podstawowy warunek: zamówienie musi być złożone w piątki – kolejne po sobie aż do 29 czerwca, kiedy zaplanowano koniec promocji.

Wszyscy zadowoleni, ale klient najpierw.

Darmowa dostawa – jak to zrobić?

REKLAMA

Aby skorzystać z promocji na stronie PizzaPortal.pl, wystarczy podać adres dostawy oraz wybrać dania, które chcemy zamówić. Po przejściu do panelu płatności należy wskazać nlik i wpisać kod, który wyświetli się na ekranie telefonu w aplikacji mobilnej banku. Koszt dostawy zostanie automatycznie odliczony od należnej kwoty.

Wszystko w prosty, intuicyjny i bezpieczny sposób. Spróbować można już jutro – w pierwszy dzień promocji.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA