REKLAMA

Biedronka powtórzy promocję Piątek i sobota bez VAT. Tydzień temu sieć odwiedziło ponad 5 mln klientów

Biedronka w zeszłym tygodniu odnotowała prawdziwe oblężenie swoich sklepów. Teraz znów chce zdeklasować rywali i powtarza promocję Piątek i sobota bez VAT.

13.04.2018 17.02
Piątek i sobota bez VAT w Biedronce
REKLAMA
REKLAMA

Przed niedzielą bez handlu Polacy zaopatrują się tak, jakby sklepy były zamknięte przez kilka albo i kilkanaście następnych dni. Trudno się temu dziwić. Sklepy może i są w ciągu tygodnia otwarte, ale nie każdy ma czas do nich chodzić.

W ubiegłym tygodniu, w piątek i sobotę do sklepów Biedronka zawitało ponad 5,22 mln klientów. Ponad połowa z nich skorzystała ze specjalnie przygotowanej na tę okazję oferty promocyjnej Piątek i sobota bez VAT. Władze marketu zdecydowały się na powtórzenie akcji także w tym tygodniu.

Jak wygląda akcja Piątek i sobota bez VAT?

Taniej o wartość podatku VAT kupimy różnego rodzaju produkty — sprzęt elektroniczny i elektryczny, zabawki, oświetlenie, artykuły gospodarstwa domowego, środki do prania, papier toaletowy i ręczniki papierowe, a na deser także słodycze.

Jeśli chcecie zobaczyć, czy warto się fatygować do najbliższej Biedronki, możecie sami zajrzeć na jej stronę. W regulaminie promocji wypisane są wszystkie produkty, których cena zostanie obniżona w ramach akcji. Podano też jaka wysokość VAT na nie obowiązuje . Ta może wynieść 5 proc, 8 proc albo 23 proc. Gołym okiem widać, że większość produktów mieści się w tej ostatniej kategorii. Dokładniej aż 92 proc z nich.

Co jest dostępne z największą zniżką?

REKLAMA

Jest tego mnóstwo. W tej najbardziej kuszącej grupie znalazły się między innymi telewizory, telefon i tablety, gry na PC, gry na konsole, a także sprzęt do ogrodu i różnego rodzaju narzędzia. Biedronka tylko część sprzętu opisuje konkretniej. Wiadomo, że w promocji znajdzie się Wiedźmin 3, konsole PS4 i PS4 Slim. Sporo laptopów i tabletów Lenovo, tablet Graficzny Wacoma, myszy, klawiatury i słychawki różnych firm (głównie Hykkera). W tego typu sklepach można znaleźć naprawdę świetne okazje albo wyrzucić pieniądze w błoto.

Akcją zostało objętych ponad 9,5 tys. artykułów. Promocja obowiązuje od dziś do soboty, czyli od 13 do 14 kwietnia i bierze w niej udział każda z 2823 Biedronek.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA