REKLAMA

Szybszy niż myślisz i szybciej niż myślisz. Wszystko, co wiemy o OnePlus 6 przed premierą

Miał mieć premierę pod koniec II kwartału tego roku, ale są powody, żeby wypatrywać go nieco wcześniej. Warto juz teraz podsumować wszystko, co wiemy o OnePlus 6 przed premierą.

03.04.2018 12.01
OnePlus 6 przed premierą
REKLAMA
REKLAMA

Na indyjskiej stronie OnePlusa na Facebooku pojawił się przypadkowo opublikowany teaser. Na nim logo OnePlusa przechodzi kilkakrotnie w logo Avengerów, aż pojawia się plansza zapowiadająca najnowszy film Marvela. Jego światowa premiera odbędzie się 27 kwietnia. Wypuszczenie powiązanego tematycznie telefonu ponad miesiąc później byłoby marnowaniem hype'u i reklamy. Poza tym umieszczenie na końcu teasera planszy informująca o tym, że film wszedł do kin dawno dawno temu, nie miałoby większego sensu. Jeśli nie był to spóźniony żart na Prima Aprilis, albo akcja, z której producent jednak zrezygnował, to można już zacierać ręce i wypatrywać informacji o szybszej premierze OnePlus 6.

OnePlus 5T dostępny był w Indiach w limitowanej wersji stworzonej z myślą o fanach Gwiezdnych Wojen. Podobną współpracę zdaje się sugerować przypadkiem ujawniony film. Niestety znów może być to opcja przeznaczona jedynie dla rynku indyjskiego, a wtedy my możemy się jedynie pocieszać prawdopodobną wcześniejszą datą premiery.

Co wiemy o OnePlus 6 przed premierą?

Nie da się ukryć, że firma oszczędnie dawkuje informacje na temat nowego OnePlusa 6. W oficjalnym teaserze smartfona widać tylko dużą szóstkę i napis „the speed you need". Czego jak czego, ale OnePlusom nigdy nie można było zarzucić wolnego działania. Biorąc pod uwagę, że właśnie szybkość postanowił podkreślić producent, to się nie zmieni. Znów możemy oczekiwać Quicksilvera wśród telefonów. Pod maską będzie drzemał Snapdragon 845, współpracujący z 8 GB RAM i prawdopodobnie aż 256 GB pamięci wewnętrznej.

REKLAMA

Według przewidywań nowy OnePlus będzie miał ekran OLED okalany cienkimi ramkami. Proporcje wyświetlacza to prawdopodobnie 18:9. Będzie można skorzystać ze znanego z poprzednich modeli rozpoznawania twarzy do odblokowywania smartfona. Możemy spodziewać się podwójnego aparatu. Niestety, telefon będzie miał także notcha. Ta smutna informacja została potwierdzona przez Pete'a Lau, CEO firmy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA