REKLAMA

Świetny zestaw do pracy zdalnej na majówkę: Microsoft Surface Pro z klawiaturą 1/3 taniej

Majówka właśnie się zaczyna, a Microsoft przygotował z tej okazji promocję na świetny zestaw do pracy i zabawy w terenie. Oferuje tablet Surface Pro w niezłej konfiguracji z klawiaturą w zestawie ze zniżką 33 proc.

30.04.2018 10.33
czarny piatek laptopy
REKLAMA
REKLAMA

Microsoft organizuje nową promocję na jeden ze swoich produktów działających pod kontrolą systemu Windows. Patrząc na wzrost przychodów z tej kategorii, trudno dopatrywać się w tym ruchu wietrzenia magazynów. Linia urządzeń Surface jest naprawdę udana i relatywnie dobrze się sprzedaje.

Zniżka na Surface Pro z klawiaturą Type Cover.

W ramach promocji Microsoft pozwala zakupić zestaw składający się z tabletu i klawiatury, która jest akcesorium opcjonalnym, w bardzo atrakcyjnej cenie. Składają się na niego:

  • tablet Surface Pro (Intel Core i5, 8 GB RAM, 256 GB SSD);
  • osłona z klawiaturą fizyczną do tabletu Surface Pro czyli Type Cover.

Surface Pro w tej konfiguracji wyceniony został na 6499 zł. W ramach zestawu jego cena obniżona została do 4599 zł. Z kolei klawiatura Type Cover kosztuje w regularnej sprzedaży aż 669,90 zł. Decydując się na przygotowany z okazji majówki pakiet, można nabyć ją za 100 zł.

Dzięki temu całość można zakupić za 4699 zł, czyli 1800 zł taniej niż wyceniony został sam tablet i 2469,90 zł mniej, niż cały zestaw kosztuje normalnie. Oprócz tego w komplecie klienci otrzymają 3-miesięczna wersję próbną usługi fotograficznej Adobe Creative Cloud Photography oraz 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze.

Nic dziwnego, że Microsoft ruszył z promocją na Surface Pro właśnie teraz.

Świetna pogoda za oknem i kilka dni wolnych, przeplatanych dniami pracującymi, zachęcają do pracy zdalnej. Tablet z oprogramowaniem z komputerów osobistych i dedykowaną klawiaturą sprawdzi się w tym zastosowaniu bardzo dobrze. Może być nawet wygodniejszy niż klasyczny laptop.

REKLAMA

W dodatku w przeciwieństwie do Apple’a, który w iPadach instaluje iOS, Microsoft oferuje klientom desktopowy system operacyjny. Dzięki temu Surface Pro sprawdzi się w terenie jako tablet i zastępca laptopa, a w domu nawet jako komputer biurowy po podłączeniu do niego zasilania, peryferiów i zewnętrznego monitora.

Jeśli ktoś chciałby skorzystać z promocji, musi się spieszyć. Rabat na Surface Pro i klawiaturę Type Cover przestanie obowiązywać 3 maja.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA