REKLAMA

Trzy najlepsze gry poprzedniej dekady w mega promocji. GTA III, Vice City i San Andreas kupisz teraz za... 26 zł

Idealna okazja dla fanów retro-grania. Za 26 zł możemy powrócić do starszych odsłon Grand Theft Auto: III, Vice City i San Andreas.

28.04.2018 14.56
Trylogia GTA: III, Vice City i San Andreas na PC przez weekend za 26 zł
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli tęsknicie za kanciastymi modelami postaci, godzinami świetnej ścieżki dźwiękowej, klimatycznymi misjami i rozróbą na ulicach wirtualnych metropolii - mam dla was dobrą wiadomość. Brytyjski oddział sklepu Gamesplanet ogłosił promocję na zestaw trzech części GTA.

Tylko przez weekend można je kupić za 5,55 funta, czyli nieco ponad 26 zł.

Nie przypominam sobie ostatnio oferty, która za tak niewiele dawałaby tyle godzin doskonałej rozrywki.

gta class="wp-image-725253"
Okładka zestawu: GTA III, GTA Vice City, GTA San Andreas.

Każdy z tych tytułów wprowadził do świata gier wiele innowacji. Trójka przeniosła sanboksa w świat 3D, Vice City dodało wciągającą, wielowątkową fabułę, a San Andreas ogromny świat, które przemierzało się godzinami, wciąż odnajdując ukryte znajdźki i easter eggi.

Większość osób rozpoczynających swoją przygodę z komputerami i konsolami na początku obecnego wieku zapewne stawia wszystkie trzy odsłony bardzo wysoko w swoim osobistym rankingu gier. Dziś dochodzi do tego jeszcze nostalgia za czasami, kiedy wystarczyło wrócić ze szkoły i aż do późnych godzin nocnych można było podkładać bomby na budowie za pomocą mini-helikoptera czy ścigać ten przeklęty pociąg.

REKLAMA

Sam jestem pewien, że gdybym dziś miał poprowadzić samochód zaparkowany przed klubem Malibu czy na Groove Street, to bez zaglądania na mapę dotarłbym do sąsiedniego miasta. Tak bardzo lokacje zapadły mi w pamięć. Trzeba jednak dodać, że grafika i mechanika bardzo się już zestarzały, ale przecież to nie te elementy przyciągały nas kiedyś swoją magią.

Byłbym w siódmym niebie gdyby Rockstar zdecydował się na pełnoprawny remaster, a nie tylko przenoszenie swoich marek na urządzenia mobilne.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA