Nie masz planów na niedzielę? Wybierz się na targi Electronics Show!

Patronat medialny

Targi Electronics Show rozkręcają się z każdym dniem! Już w piątek mogliśmy zobaczyć na nich sporo atrakcji, a w sobotę pojawiło się sporo nowych. Chociażby z tego powodu warto odwiedzić tę imprezę.

15.04.2018 08.16
Targi Electronics Show rozkręcają się z każdym dniem! Już w piątek mogliśmy zobaczyć na nich sporo atrakcji, a dzisiaj pojawiło się sporo nowych. Chociażby z tego powodu warto odwiedzić tę imprezę.

By przekonać się, jak wygląda impreza organizowana przez Media Markt, warto przeczytać nasze relacje tekstowe dotyczące najciekawszych atrakcji lub obejrzeć poniższy materiał wideo, na którym oprowadzam was po targach. Impreza ta jest świetną gratką nie tylko dla fanów elektronicznych gadżetów, ale też sprzętu AGD oraz urządzeń domowych.

Chcesz sprawdzić, jak działają najnowsze sprzęty gamingowe? Nie ma problemu. Twoja druga połówka chce załapać się na darmową stylizację włosów od Babyliss? Proszę bardzo. A może zastanawiasz się czy wybrać jeździk, czy elektryczna deskorolkę? Tutaj wypróbujesz oba rodzaje sprzętów i kupisz je ze sporą zniżką.

Wstęp na Electronics Show w niedzielę będzie śmiesznie tani.

Osoby, które zainteresowały się imprezą odpowiednio wcześnie, mogły skorzystać z darmowych wejściówek lub kupić przez Internet dwa bilety w cenie jednego (20 zł). Teraz Electronics Show wprowadza kolejną promocję, która pozwala kupić bilet targowy za połowę ceny, czyli za 10 zł.

Taki koszt obowiązuje w sprzedaży internetowej. Także kupując bilet w kasie zapłacicie za niego połowę ceny, czyli 15 zamiast 30 zł. Wystarczy podczas kupna powiedzieć, że polubiło się profil Electronics Show na Facebooku.

Warto pamiętać, że w najbliższą niedzielę będą zamknięte sklepy oraz duża część galerii handlowych. Z tego powodu wiele osób może zastanawiać się, jak wykorzystać ten czas. Wybranie się na targi elektroniki może okazać się bardzo dobrym sposobem na wykorzystanie niedzieli.

Jak dojechać na Electronics Show?

Niezależnie czy dysponujecie swoim samochodem, czy nie, możecie łatwo dojechać na targi. Temu zagadnieniu poświęciliśmy cały wpis, w którym wskazujemy, jak dostać się z Warszawy do Nadarzyna samochodem, komunikacją miejską oraz bezpłatnymi autobusami. Jeżeli się wybieracie na największe targi elektroniki użytkowej w Polsce, polecam się z nim zapoznać.

Patronat medialny
Najnowsze