Electronics Show 2018 w Ptak Warsaw Expo już w ten weekend. Podpowiadamy, jak dojechać

Patronat medialny

Już w ten weekend odbędą się targi Electronics Show w Ptak Warsaw Expo. Podpowiadamy, jak dotrzeć na miejsce autobusem, pociągiem i samochodem.

11.04.2018 15.11
electronics show 2018 ptak warsaw expo jak dojechac dojazd targi nadarzyn autobus pociag

Już od piątku oczy fanów technologii i elektroniki użytkowej w Polsce zwrócą się w stronę Ptak Warsaw Expo. To właśnie tam odbędzie się tegoroczna edycja targów Electronics Show. Podpowiadamy, jak najsprawniej dostać się na miejsce.

Electronics Show 2018 - bezpłatny dojazd autobusem.

Na targi będzie można dostać się bezpłatnie z centrum Warszawy, z przystanku Centrum 06 zlokalizowanego obok skrzyżowania Alej Jerozolimskich i Marszałkowskiej zaraz przy wyjściu z metra. W piątek realizowane będzie 10 kursów, a w sobotę i w niedzielę po 15.

Z rozkładem i trasą specjalnego bezpłatnego autobusu można zapoznać się na stronie organizatora. Trasa nie powinna zająć dłużej niż pół godziny. Autobusem będzie można też wrócić za darmo do Warszawy, ze specjalnego przystanku zlokalizowanego na parkingu Ptak Warsaw Expo.

Electronics Show 2018 - dojazd do Ptak Warsaw Expo autobusem ZTM.

Goście mogą dotrzeć też na teren targów autobusami komunikacji miejskiej. Na teren Ptak Warsaw Expo jeżdżą linie 703 i 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku Paszków lub Centrum Mody. Trzeba tylko pamiętać, by wykupić bilet na II strefę biletową.

Bilety autobusowe można kupić w kioskach oraz w biletomatach, które często można znaleźć niedaleko przystanków. Możliwy jest też zakup biletów bezpośrednio w autobusie lub za pośrednictwem aplikacji mobilnych takich jak np. Mobilet. Rozkład jazdy można sprawdzić na stronie ZTM lub w aplikacji JakDojade.

electronics show 2018 ptak warsaw expo jak dojechac dojazd targi nadarzyn mapa class="wp-image-714996"

Electronics Show 2018 - jak dojechać do Ptak Warsaw Expo z dworców PKP?

Podróżujący z Dworca Centralnego powinni najpierw wsiąść w tramwaj linii 7 lub 9 w kierunku Krakowska P+R. Na ostatnim przystanku należy przesiąść się w autobus linii 703 lub 711. Aby dotrzeć na teren targów, trzeba wysiąść na przystanku Paszków lub Centrum mody.

Goście, którzy będą podróżować z Dworca Zachodniego, powinni udać się na przystanek autobusowy i skorzystać z linii 154 w kierunku Krakowska P+R. Na ostatnim przystanku należy się przesiąść do linii 703, 711 lub 733 i wysiąść na przystanku Paszków lub Centrum Mody.

Electronics Show 2018 - dojazd samochodem.

Ptak Warsaw Expo ulokowane jest bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Należy skorzystać ze zjazdu na Paszków. Dojazd z lotniska Okęcie zajmie około 10 minut, a z centrum Warszawy ok. kwadransa.

Ptak Warsaw Expo zlokalizowane jest pod adresem Aleja Katowicka 62, 05–830 Nadarzyn. Organizator zapewnia, że parkowanie nie będzie stanowić problemu. Ptak Warsaw Expo dysponuje 15 tys. miejsc parkingowych.

Patronat medialny
Najnowsze