Jak otrzymać darmową wejściówkę na Electronics Show?

Patronat medialny

Za bilet wstępu na Electronics Show nie trzeba płacić. Można skorzystać z prostych trików umożliwiających otrzymanie wejściówki za darmo.

09.04.2018 17.01
Jak otrzymać darmową wejściówkę na Electronics Show?

Już w najbliższy weekend, 13-15 kwietnia 2018 r., w Nadarzynie pod Warszawą odbędzie się Electronics Show, czyli największe targi elektroniki w Polsce.  Dlaczego w ogóle warto zainteresować się nimi zainteresować? Wyjaśnialiśmy to już w stosownych zapowiedziach, jednak od tego czasu organizatorzy imprezy w mediach społecznościowych umieścili wiele interesujących informacji. Mnie najbardziej ciekawi strefa VR, która ma pozwolić na zwiedzanie zmapowanych wcześniej budynków, ulic, placów, a nawet… przestrzeni kosmicznej.

Na targach nie zabraknie też atrakcji związanych z motoryzacją. I nie mówię tu wyłącznie o elektrycznych autach, ale też skuterach, trójkołowcach, segwayach oraz hulajnogach. Jako że ostatnio pogoda nam wyjątkowo dopisuje, na pewno przejdę się także tam, żeby sprawdzić, czym powinienem dojeżdżać do pracy oraz na spotkania w słoneczne dni.

Tematyka ta może zainteresować przede wszystkim mężczyzn, jednak także ich towarzyszki znajdą coś dla siebie. Na przykład strefę BaByliss Paris, na której będzie można nie tylko obejrzeć nowoczesne urządzenia, ale też skorzystać z bezpłatnej stylizacji włosów. I nie jest to wszystko, ponieważ organizatorzy imprezy obiecują wiele innych atrakcji, w tym premiery zupełnie nowych urządzeń oraz możliwość zobaczenia telewizorów 8K.

Jak otrzymać wejściówkę na targi Electronics Show?

Można ją kupić na stronie Electronics Show lub w biurze targów znajdującym się w PTAK EXPO w Nadarzynie. Bilet nie jest przesadnie drogi, ponieważ kosztuje 20 zł, a w zasadzie to 10 zł, bo kupując jedną wejściówkę, drugą otrzymuje się gratis. Jest to jednak promocja ograniczona czasowo.

Electronics Show Banner class="wp-image-713379"

Jeżeli nie chcecie płacić za bilety, też nie ma problemu. Wystarczy wybrać się do sklepów MediaMarkt i zrobić zakupy, wtedy można otrzymać wejściówkę przy kasie. Nie planujecie zakupów, a potrzebujecie darmowych biletów? Zatem i tak wybierzcie się do sklepu, żeby wziąć gazetkę reklamową MediaMarkt. Jej tylna strona zawiera zaproszenia. Gdy zdobędziecie wcześniej wejściówkę, musicie tylko zarejestrować się na tej stronie internetowej.

Mam nadzieję, że zobaczymy się na Electronic Show, bo na pewno nas tam nie zabraknie. Wybieramy się na tę imprezę sporą ekipą, by ją zrelacjonować wszystkim tym, którzy nie mogą brać w niej udziału. Dlatego w nadchodzący weekend spodziewajcie się dużej liczby tekstów. Jeżeli zobaczycie nas na miejscu, dajcie znać. Fajnie będzie pogadać na żywo, bez dzielącej nas wirtualnej ściany.

Do zobaczenia!

Patronat medialny
Najnowsze