REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Ruszyła przedsprzedaż Surface Booka 2 15" w Polsce. Na chętnych czekają darmowe telefony, drony i konsole

Najlepszy laptop z Windowsem 10 właśnie trafił do Polski. Surface Book 2 w 15-calowej wersji jest już dostępny w przedsprzedaży i tylko czeka, żebyś wydał na niego worek złotych monet. Dostając w gratisie naprawdę ciekawe bonusy.

02.03.2018
16:07
Surface Book 2 15" w Polsce - ruszyła przedsprzedaż z bonusami
REKLAMA
290 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Jeżeli nie ogranicza cię budżet, a szukasz mobilnego komputera, na którym zrobisz dosłownie wszystko – nie szukaj dalej, tylko biegnij kliknąć „zamów”. Surface Book 2 już w 13,5-calowej wersji był rewelacyjną maszyną, a w 15-calowej oferuje do tego jeszcze większą wydajność i jeszcze lepszy czas pracy na jednym ładowaniu.

 class="wp-image-652471"

Surface Book 2 w Polsce – ceny są powalające, ale jeszcze bardziej powalają gratisy w przedsprzedaży.

15-calowy Surface Book 2 nie ma „słabej” konfiguracji. Wszystkie napędzane są czterordzeniowym procesorem Intel Core i7 8. gen., wspieranym przez 16 GB RAM-u i grafikę GeForce GTX 1060 Warianty maszyny różnią się od siebie wyłącznie pojemnością napędu SSD i zależnie od niej przyjdzie nam za komputer zapłacić:

11 999 zł

 class="wp-image-691498"

14 199 zł

 class="wp-image-691501"

16 299 zł

 class="wp-image-691504"

Tak, dobrze widzicie – Surface Book 2 15” kosztuje więcej niż 15-calowy MacBook Pro. Ale też jest od niego lepszym komputerem niemal pod każdym względem.

Do tego decydując się na zamówienie komputera Microsoftu w przedsprzedaży możemy otrzymać naprawdę niesamowite gratisy.

Kup Surface Booka 2 – telefon, konsolę lub drona dostaniesz za złotówkę.

Sklepy partnerskie przygotowały kapitalne bonusy na start sprzedaży komputera Microsoftu. W Komputroniku za złotówkę możemy otrzymać Samsunga Galaxy S8 64 GB lub drona DJI Spark:

 class="wp-image-691507"

W Saturnie z kolei gratis otrzymamy konsolę Xbox One S:

 class="wp-image-691510"

Z takim wyborem dodatków dość zaporowa cena nowego Surface’a staje się nie tylko przyswajalna, ale wręcz atrakcyjna.

Dla kogo jest Surface Book 2?

Na łamach Spider’s Web testowaliśmy już 13,5-calowy wariant Surface Booka 2, a choć 15-calowa wersja dopiero do nas jedzie, to już mogę powiedzieć, że jest ona skierowana do tej samej grupy docelowej – do wymiataczy.

Do ludzi, którzy wymagają od komputera dosłownie wszystkiego na profesjonalnym poziomie. Którzy pracują z grafiką, fotografią, dźwiękiem, designem. Ba, 15-calowa wersja, dzięki zastosowaniu karty graficznej Nvidia GeForce GTX 1060 jest też maszyną nadającą się do gier – bez trudu powinna odpalić każdą współczesną produkcję. Choć to, jak sobie z nimi poradzi, musimy przetestować samodzielnie, żeby wydać ostateczny osąd.

 class="wp-image-652468"

Najnowszy komputer Microsoftu oferuje bezprecedensową uniwersalność we wszystkich zastosowaniach. Jego 13,5-calowa wersja to bezsprzecznie mój ulubiony komputer spośród wszystkich, jakie kiedykolwiek przewinęły mi się przez ręce.

Jeśli więc poszukujesz maszyny zdolnej do wszystkiego, naprawdę nie szukałbym dalej. A jeżeli wolisz, żeby najpierw ktoś inny przekonał się o wartości tego komputera, nim ostatecznie podejmiesz decyzję zakupową – wypatruj naszych materiałów. Surface Book 2 15” już do nas jedzie.

W międzyczasie zaś polecam lekturę recenzji 13,5-calowego Surface Booka 2.

REKLAMA


(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'gde-default', 'nGibIAC5rBGm._N3nKfS9mYmfXTBryOyZ1KSnpwROsL.m7', 'weftmmprvo', 'jrmezlwccmccxuhhigoxbgihouky'], ['viewable', 'gde-default', 'nGibIAC5rBGm._N3nKfS9mYmfXTBryOyZ1KSnpwROsL.m7', 'tfmjqjjgan', '_gde_isndwl_tfmjqjjgan']);
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA