REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Dobra wiadomość: warszawscy fani Xiaomi doczekają się salonu z prawdziwego zdarzenia

Krakowski Mi Store nie będzie jedyną tego typu placówką w naszym kraju. Dowiedzieliśmy się, że już za kilka tygodni zostanie otwarty salon Xiaomi w Warszawie.

22.03.2018
9:03
Mi Mix 2s notch salon Xiaomi
REKLAMA
REKLAMA

Informację tę otrzymaliśmy od przedstawiciela ABC Data, jednego z dystrybutorów produktów Xiaomi. Można podejrzewać, że jest to odpowiedź na ruch bezpośredniego konkurenta, firmy Ingram Micro. Także ona zajmuje się dystrybucją sprzętów Xiaomi w naszym kraju i odpowiada za stworzenie pierwszego salonu Xiaomi w Polsce, który 24.03.2018 r. zostanie otwarty w Krakowie.

Kiedy i gdzie zostanie otwarty salon Xiaomi w Warszawie?

Nie udało się nam zdobyć konkretnej daty otwarcia sklepu, ponieważ cały projekt jest obecnie na etapie ustaleń. Przedstawiciel ABC Data zdradził tylko, że sklep powinien zostać otwarty w przeciągu kilku, najdalej kilkunastu tygodniu. Salon Xiaomi w Warszawie ma zacząć działać jeszcze przed wakacjami.

Nie znamy także dokładnej lokalizacji warszawskiego Mi Store, ponieważ ABC Data negocjuje z kilkoma firmami. Wiemy tylko, że będzie to spora galeria handlowa, ciesząca się dużą popularnością. Myśląc o takich miejscach mam przed oczami trzy możliwości: Złote Tarasy, Galerię Mokotów oraz Arkadię.

W Arkadii już znajduje się punkt sprzedaży Xiaomi i nic nie wskazuje na to, żeby ABC Data miało z niego zrezygnować. Dlatego podejrzewam, że warszawski Mi Store zostanie otwarty w Złotych Tarasach lub Galerii Mokotów. Pamiętajcie jednak, że są to wyłącznie moje przypuszczenia, a nie oficjalne informacje.

Niebawem dowiemy się więcej na temat Mi Store w Warszawie.

REKLAMA

Nasz informator obiecał podzielić się z nami bardziej szczegółowymi informacjami na temat nowego lokalu, gdy tylko je zdobędzie. Dlatego pozostaje mi wyłącznie zachęcić was do śledzenia Spider’s Web i wspólnego czekania na te doniesienia.

Jedno jest pewne: jeszcze przed wakacjami warszawscy fani Xiaomi będą mogli zrobić zakupy w sklepie z prawdziwego zdarzenia. Do tej pory musiała im wystarczyć Mi Zone, czyli miniaturowa wyspa w Arkadii, której nie można nazwać pełnoprawnym salonem.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA