REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

T-Mobile bierze się za gry wideo. Na IEM 2018 promuje zupełnie nową ofertę dla graczy

Jakby ktoś uważał, że T-Mobile na IEM 2018 pojawił się tylko po to, by promować swoje logo, to powinien odwiedzić stoisko tego operatora. Ten przygotował ofertę, która wymierzona jest w zasadzie wyłącznie w graczy.

04.03.2018
17:41
IEM 2018 T-Mobile gry
REKLAMA
REKLAMA

IEM 2018 to okazja dla wielu firm związanych z nowoczesną technologią, by promować się wśród wyjątkowo licznej publiczności. Niejednokrotnie z produktami i usługami, które z grami wideo wspólnego mają dość niewiele. Widząc w oddali stanowisko T-Mobile zakładałem, że to jeden z takich przypadków. Na szczęście, myliłem się.

T-Mobile zamierza bowiem poświęcić więcej uwagi entuzjastom gier wideo. Na IEM 2018 prezentuje sprzęt, który będzie dostępny w ofercie operatora. I który raczej nie zainteresuje nikogo poza fanami elektronicznej rozrywki.

Kup dostęp do Internetu w T-Mobile, rozbij płatność za wydajnego MSI GV62 7RD na atrakcyjne raty.

IEM 2018 T-Mobile gry class="wp-image-692437"

Pierwszą i najciekawszą nowością w ofercie różowego operatora jest komputer przenośny MSI GV62 7RD. To laptop, który raczej nie zainteresuje mobilnego biznesmena. To relatywnie ciężkie i grube urządzenie, które trudno określić jako eleganckie. To dlatego, że w jego obudowie znajdziemy podzespoły opracowane z myślą o entuzjastach e-sportu.

IEM 2018 T-Mobile gry class="wp-image-692440"

MSI GV62 7RD w wersji dostępnej w T-Mobile zawiera procesor Intel Core i7 siódmej generacji, który przyda się nie tylko w grach polegających mocno na symulowaniu fizyki w grach czy tych często wyświetlających mnóstwo ruchomych. Gracze, którzy lubią tworzyć relacje i filmy na YouTube, docenią wydajność tego układu przy montowaniu materiałów wideo.

IEM 2018 T-Mobile gry class="wp-image-692443"

Uzupełnia go układ graficzny GeForce GTX 1050 2/4GB GDDR5 sprzężony z wyświetlaczem Full HD, który z dużym zapasem zapewni płynną zabawę we wszystkich tytułach e-sportowych, a także poradzi sobie całkiem nieźle z innymi, bardziej wymagającymi produkcjami. Całość uzupełniają podświetlana na czerwono klawiatura SteelSeries i technika chłodzenia Cooler Boost 4.

IEM 2018 T-Mobile gry class="wp-image-692431"

Komputer sprzedawany jest w T-Mobile z modemem Huawei E3372h i kartą SIM zapewniającą dostęp do Internetu w ramach abonamentu. Cena zależy od wysokości abonamentu. Dla przykładu, w taryfie Relax (50 GB na miesiąc) przy zobowiązaniu wynoszącym 100 zł miesięcznie, komputer ten kupimy za 2600 zł. Konfigurator abonamentów kalkulujący ceny komputera znajduje się pod tym adresem.

Nie zabrakło też atrakcji dla fanów gier mobilnych. W ofercie T-Mobile dostępny jest telefon Moto Z2 Play z Moto Mod Gamepad.

Telefon Moto Z2 Play docenią wszyscy z uwagi na jego czas pracy na akumulatorze. Potrafi wytrzymać nawet 30 godzin bez konieczności podłączania go do ładowarki. Co prawda gry mobilne znacząco skracają ten czas, ale dzięki systemowi szybkiego ładowania wystarczy 15 minut na kablu, by wydłużyć czas pracy o kolejne 7 godzin.

IEM 2018 T-Mobile gry class="wp-image-692446"

12-megapikselowy aparat z techniką Dual Autofocus Pixels powinien zapewnić bardzo przyzwoite zdjęcia. Procesor Snapdragon 626 i 4 GB RAM spokojnie wystarczą do większości mobilnych gier 3D, a 64 GB pamięci wewnętrznej (rozszerzalnej przez karty microSD) pomieści wiele gier w pamięci urządzenia.

IEM 2018 T-Mobile gry class="wp-image-692449"

Najciekawszym bajerem jest jednak dołączony gamepad, w którym umieszczamy telefon. Fizyczny kontroler jest znacznie wygodniejszy od interfejsu dotykowego. Zawiera on dwa manipulatory, pad kierunkowy i cztery przyciski akcji. Wystarczy przyłączyć moduł do telefonu, aby rozpocząć grę — bez opóźnienia sieci bezprzewodowej ani problemów z parowaniem Bluetooth.

W zależności od wybranego abonamentu, telefon można kupić nawet za złotówkę.

To dopiero początek.

Oba urządzenia można przetestować w praktyce na stanowisku T-Mobile na IEM 2018. Sam operator zapowiada, że będzie dalej badać rynek graczy, by móc wprowadzać kolejne produkty i usługi do oferty. Powyższe jest całkiem niezłym początkiem, zdecydowanie czekamy na więcej.

REKLAMA

Z pewnością będziemy chcieli sprawdzić, jak właściwie Internet LTE od T-Mobile radzi sobie w tak wymagającym środowisku, jak gry wideo. Jeżeli się okaże, że dołączony modem i infrastruktura tego operatora zapewniają niskie opóźnienia w grach, to prezentowana oferta stanie się jeszcze ciekawsza.(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'gde-default', 'nGibIAC5rBGm._N3nKfS9mYmfXTBryOyZ1KSnpwROsL.m7', 'sojqflfjcw', 'mnmuejbhdytnbhalozsdxofwjald'], ['viewable', 'gde-default', 'nGibIAC5rBGm._N3nKfS9mYmfXTBryOyZ1KSnpwROsL.m7', 'ppqgjipnmr', '_gde_isndwl_ppqgjipnmr']);
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA