REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

40 zł do wydania na gry i aplikacje. Wystarczy zacząć używać Google Pay

Google rusza ze świetną promocją, w której można otrzymać 40 zł do wydania na gry i aplikacje w sklepie Google Play. Nowi użytkownicy Google Pay otrzymają taki bon po pięciu płatnościach zbliżeniowych.

12.03.2018
19:21
google pay
REKLAMA
REKLAMA

Kilka tygodni temu usługa Android Pay zmieniła nazwę na na Google Pay. Zmiana nazwy wiąże się z rozszerzeniem funkcjonalności o płatności z wykorzystaniem Chrome’a lub Asystenta, ale podstawowa funkcja pozostaje niezmienna.

Główną funkcją jest płacenie zbliżeniowe smartfonem. Można to zrobić w ogromnej większości terminalach zbliżeniowych dostępnych w polskich sklepach, restauracjach, stacjach benzynowych, etc.

Jeśli dotychczas nie płaciłeś smartfonem, Google ma dobry argument, by cię do tego zachęcić. Możesz otrzymać darmowy bon na 40 zł.

 class="wp-image-697768"

Właśnie ruszyła promocja Google, w ramach której można otrzymać bon w wysokości 40 zł na zakupy w Google Play. Aby otrzymać bon wystarczy pięć razy zapłacić zbliżeniowo smartfonem przy użyciu Google Pay. Jest kilka dodatkowych obostrzeń, ale każda zainteresowana osoba jest w stanie im sprostać.

Promocja jest skierowana tylko do nowych użytkowników Google Pay, którzy nie wykonali jeszcze żadnej płatności zbliżeniowej swoim smartfonem.

Co dokładnie trzeba zrobić, aby otrzymać od Google bon na 40 zł?

 class="wp-image-697771"

Po pierwsze, należy pobrać i zainstalować aplikację Google Pay, a następnie dodać do niej kartę płatniczą. Należy to zrobić do 14.05.2018 r. Jeżeli jesteś nowym użytkownikiem, w aplikacji zobaczysz zaproszenie do promocji, które musisz aktywować.

Po drugie, w ciągu 30 dni od aktywacji promocji należy wykonać łącznie 5 transakcji płacąc zbliżeniowo smartfonem. Mogą to być płatności na dowolną kwotę, ale muszą być wykonane w różne dni (nie można zrobić pięciu jednego dnia). Muszą to być płatności w sklepach fizycznych, a więc nie liczą się opłaty w aplikacjach i usługach.

Jeżeli spełnisz powyższe warunki, na twoim koncie Google Play pojawi się karta podarunkowa o wartości 40 zł. Możesz ją wykorzystać na dowolne zakupy w sklepie Google Play, z wyłączeniem subskrypcji w niektórych usługach. Pełny regulamin znajdziesz na stronie Google.

REKLAMA

To tyle! Zasady są naprawdę proste.

Jeżeli jeszcze nie korzystasz z Google Pay, teraz masz bardzo dobrą okazję, by zacząć. Sam żałuję, że kiedy dołączałem do usługi nie było podobnej promocji, ale bynajmniej nie żałuję korzystania z Google Pay. To naprawdę wygodna metoda płatności, która jest równie (lub nieco bardziej) bezpieczna od zwykłych płatności zbliżeniowych kartą.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA