REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Nowa promocja Google: nawet 400 zł do wydania na gry i aplikacje za polecenie Google Pay

Pamiętacie ostatnią promocję Google Pay, w której nowi użytkownicy mogli zdobyć kupony o wysokości 40 zł? Właśnie rusza nowa promocja, w której każdy użytkownik usługi może otrzymać do 10 takich kuponów.

16.03.2018
15:57
Nawet 400 zł do wydania na gry i aplikacje za polecenie Google Pay
REKLAMA
REKLAMA

Cztery dni temu informowaliśmy o promocji, w której nowi użytkownicy Google Pay (usługi, która zastąpiła Android Pay) mogą otrzymać 40 zł za wykonanie pięciu płatności zbliżeniowych smartfonem. Kupon można przeznaczyć na gry, aplikacje, filmy, czy książki z Google Play.

Wiele osób nie kryło żalu, że jako stali, lojalni klienci, nie otrzymali żadnego bonusu. Teraz się to zmienia, ponieważ nowe promocja dotyczy wszystkich!

Teraz kupony na cyfrowe dobra mogą dostać nawet obecni użytkownicy Google Pay.

 class="wp-image-700335"

Zasady są banalnie proste. Od teraz możesz polecać aplikację Google Pay innym osobom. Jeśli dana osoba skorzysta z twojego polecenia, założy konto i wykona swoją pierwszą płatność smartfonem, obaj otrzymacie kupon na zakupy w sklepie Google Play o wartości 40 zł.

Osoba polecająca może otrzymać maksymalnie 10 kuponów, co daje łącznie 400 zł do wydania na filmy, książki, gry, aplikacje i inne treści dostępne w Google Play.

Jak skorzystać z promocji Google Pay?

Promocja jest dostępna dla użytkowników Google Pay, którzy dodali do usługi kartę płatniczą. Trzeba mieć też minimum 13 lat (osoby niepełnoletnie muszą mieć zgodę rodzica) i mieszkać w Polsce.

REKLAMA

Osoby, które mają już konto i dodaną kartę, mogą wygenerować indywidualny kod w aplikacji Google Pay po wyrażeniu zgody na udziału w promocji. Stosowna informacja pojawia się na stronie głównej aplikacji Google Pay. Taki kod należy przekazać znajomym.

Przykładowo, mój kod to GD98UJCZ. Jeśli korzystając z tego linka dołączysz do Google Pay i wykonasz pierwszą płatność, zarówno ty jak i ja otrzymamy po 40 zł do wydania w Google Play. Promocja trwa do 15 maja 2018 r., a pełny regulamin znajdziecie na stronie Google.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA