REKLAMA

Spider's Web + Złomnik = Autoblog

Nie skłamię jak powiem, że w mojej głowie ten projekt powstawał od kilku dobrych lat. Od 3 przynajmniej. Wszystko rozbijało się jednak o odpowiednich ludzi. Bo takie projekty mają sens tylko wtedy, gdy angażują się w nie odpowiednie osoby.

05.03.2018 18.08
autoblog
REKLAMA
REKLAMA

Na wspólny projekt Złomnika namawiałem od 3 lat, od kiedy poznaliśmy się w Hiszpanii na jazdach testowych hybrydami Toyoty. Oczywiście znałem i podziwiałem go wcześniej. Jego blog Złomnik.pl, jego niesamowita osobowość, którą uzewnętrzniał na Facebooku, jego wydawane własnym sumptem książki - śledziłem go w sieci od dawna. I wiedziałem, że jeśli w Grupie Spider's Web mamy odpalać serwis motoryzacyjny, to musimy go zrobić właśnie z nim.

I oto jesteśmy!

Po dwóch latach namawiania, po kilku miesiącach publikowania u nas gościnnych felietonów (czytały się i komentowały znakomicie), pewnego dnia Tymon napisał mi na Messengerze - ok, zróbmy to. Dzisiaj ruszamy, bo kiedy jak nie na dzień przed startem jednych z największych targów motoryzacyjnych w roku, czyli w Genewie. Oczywiście będziemy na miejscu, by dla Was ten motoryzacyjny happening gruntownie zrelacjonować. Nasz specjalny wysłannik, Piotrek Barycki, pali się, by podzielić się z Wami swoimi obserwacjami.

Panie i panowie, zapraszamy na Autobloga!

Autoblog.pl - blog motoryzacyjny class="wp-image-693148" title="Autoblog.pl - blog motoryzacyjny"

W założeniu Autoblog ma być tym dla motoryzacji, czym Spider's Web dla technologii - chcemy opisywać, opiniować i analizować wszystko to, co dzieje się na rynku. Chcemy być głośnym, opiniotwórczym głosem w codziennej dyskusji na temat tego, co dzieje się na rynku samochodów (i nie tylko).

Będziemy pisać newsy, felietony, recenzje, testy. Będziemy publikować galerie nowych i starych samochodów. Będziemy kręcić filmy i publikować je na YouTubie i Facebooku. Będziemy wszędzie tam, gdzie będzie się działo coś ważnego dla rynku motoryzacyjnego.

Znajdziecie nas nie tylko na stronie www, ale także na YouTubie, Facebooku, Twitterze i Instagramie.

Jak Autoblog będzie funkcjonował w Grupie Spider's Web?

Autoblog.pl - blog motoryzacyjny class="wp-image-693151" title="Autoblog.pl - blog motoryzacyjny"

Autoblog to oddzielny serwis blogowy, na którego czele stoi Tymon Grabowski, czyli Złomnik.

- Nie umiem może najlepiej na świecie śpiewać, ale wiem jak robić prasę motoryzacyjną, niezależnie od jej formy. Cały zespół redakcyjny to też ludzie z doświadczeniem, a przy okazji - motoryzacyjne świry. Jeden z nas jeździ Alfą, jedna gnije Austina Mini, jeden ma stare Subaru Legacy, a jeden nawet Civica VTi. Zatem jak widzicie, nie ma miętkiej gry - mówi redaktor naczelny Autobloga.

Oprócz Złomnika, na Autoblogu pisać będą:

- Mikołaj Adamczuk, współpracownik m.in. Autogalerii i Motopodprąd
- Marta Daszkiewicz, od lat związana z mediami motoryzacyjnymi, prezeska Polskiego Klubu Mini
- Piotr Barycki, redaktor prowadzący Spider's Web
- Tomasz Domański, redaktor Spider's Web i zastępca redaktora prowadzącego Autoblog.pl
- Artur Maj, który wkrótce bliżej przedstawi się sam

Serwis został przygotowany przez naszą wspaniałą Spiders.Agency, która zaprojektowała layout oraz zakodowała stronę. Hosting zapewnia nasz świetny partner całej grupy, czyli Oktawave.

Miło mi też poinformować, że długoterminowym partnerem komercyjnym Autobloga została firma BP.

REKLAMA
Autoblog.pl - blog motoryzacyjny class="wp-image-693154" title="Autoblog.pl - blog motoryzacyjny"

Zapraszamy. Będzie się działo!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA