1. SPIDER'S WEB
  2. Gry
  3. Tech

Na IEM każdy może zagrać. Oto najważniejsze strefy dla graczy w katowickim Spodku

IEM 2018 LG
219 interakcji
dołącz do dyskusji

Podczas IEM-u grać mogą nie tylko zawodowcy, ale też odwiedzający. Spróbować swoich sił można na licznych stoiskach free to play i w strefach turniejowych. Jeśli chcesz pograć w Spodku, to podpowiadamy, gdzie to zrobić.

Strefa ESL Play: Samsung

iem 2018 Samsung

W największej strefie ESL można znaleźć League of Legends i CS-a. Samsung udostępnił monitory z zakrzywionymi ekranami. 30 monitorów QLed Gaming przeznaczono na CS, a 40 na League of Legends.

Strefa ESL Play: LG

IEM 2018 LG

ESL ogranizuje liczne turnieje z nagrodami w Counter Strike'a i League of Legends. W strefie pod patronatem LG jest po 20 stanowisk do obu gier.

Strefa Intela

Iem 2918 ESL Intel

Organizator IEM-u oferuje na swoich stanowisku konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Codziennie na najsprawniejszych graczy czekają dwa procesory Intela. Będą o nie walczyć w Sprint Vector 2 i Project Cars 2. Poza tym w strefie można zagrać w 17 różnych gier.

Strefa Samsung4Gamers

IEM 2018 Samsung4Gamers

Organizuje się tutaj liczne turnieje z nagrodami. W Counter Strike’a można wygrać gadżety Komputronika, Samsunga i Razera, podkładki pod myszki i różne gadżety Pride. W turnieju Overwatcha do zdobycia są kolekcjonerki i czapki. Inne gry, w których można się sprawdzić to StarCraft, Hearthstone, FIFA 18. Fani wirtualnej rzeczywistości będą mogli się załapać na szaloną jazdę kolejką górską w VR.

Strefa T-Mobile

IEM 2018 T-Mobile

U tego wystawcy odwiedzający mogą zagrać w League of Legends i w Project CARS 2. Dla osobób, które chcą sprawdzić swoje siły w tej drugiej grze, przygotowano specjalne fotele, kierownice oraz wielkie ekrany.

Strefa LG i MSI

IEM 2018 MSI

Na specjalnej platformie ustawiony jest pełnowymiarowy model samochodu, do którego można wsiąść i zagrać w Project CARS 2.

Obok stoją duże ekrany, a przed nimi fotele i kierownice. Tutaj śmiałkowie ścigają się w Dirt 4.

Strefa Optimusa

IEM 2018 Optimus

W strefie Optimusa można zagrać w Counter Strike'a w pojedynku 1 na 1. Obok foteli dla pojedynkowiczów znaduje się więcej stanowisk do grania. Tam można spróbować swoich sił w PUBG. Gracze, którzy mają ochotę na odmianę, mogą poprosić obsługę o udostępnienie innych tytułów.

Strefa Corsaira

IEM 2018 Corsair

Na tym stoisku można spróbować swoich sił w rewelacji zeszłego roku - PUBG. Ci, którzy jeszcze nie złapali bakcyla, mogą zagrać w tradycyjnie IEM-owym Counter Stirke'u i League of Legends.

Strefa Alsena

IEM 2018 Alsen

Ten wystawca udostępnił graczom cała gamę ciekawych tytułów. Odwiedzający mają do wyboru oczywiście Counter Stirke'a, League of Legends, ale też tytuły, które trudniej znaleźć na innych stanowiskach, czyli Fortnite, Rainbow 6: Siege, StarCraft i Heroes of the Storm.

Strefa Lenovo Legion

IEM 2018 Lenovo Legion

Na tym stanowisku gracze mogą się zanurzyć w światy wirtualne z Kingdom. World of Tanks i Doty 2. Wystawca pozwala też gościom zagrać w jedeną z ciekawszych gier e-sportowych ostatnich lat, czyli w Rocket League.

Strefa HyperX

IEM 2018 HyperX

HyperX pozwala grać u siebie w Fortnite i w znane tytuły e-sportowe: Counter Strieke'a, Overwatcha, Dotę 2, Rocket League i Dragon Balla. Za zwycięstwa w turniejach gracze dostają upominki i bonusowo monetę, którą można potem wykorzystać na specjalnym automacie do gier, dodatkowo nagradzającym graczy, którzy wykażą się największą zręcznością.

Strefa Hiro, LG, Ballistix

IEM 2018 LG Hiro

W strefie można zagrać w Fortnite oraz kultowe Tekken Ancestors. Bardzo fajnym pomysłem organizatorów było urządzenie konkursu składania PC.

IEM 2018 retro

Muzeum Historii Komputerów i Informatyki znów pozwala przeżyć podróż w czasie. Na stanowisku w strefie IEM expo można zagrać w Quake'a. Na osoby, które są nieco zmęczone graniem na komputerach, przygotwano cymbergaja i piłkarzyki.