REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Na IEM każdy może zagrać. Oto najważniejsze strefy dla graczy w katowickim Spodku

24.02.2018
17:10
IEM 2018 LG
REKLAMA

Podczas IEM-u grać mogą nie tylko zawodowcy, ale też odwiedzający. Spróbować swoich sił można na licznych stoiskach free to play i w strefach turniejowych. Jeśli chcesz pograć w Spodku, to podpowiadamy, gdzie to zrobić.

REKLAMA

Strefa ESL Play: Samsung

iem 2018 Samsung class="wp-image-686251"

W największej strefie ESL można znaleźć League of Legends i CS-a. Samsung udostępnił monitory z zakrzywionymi ekranami. 30 monitorów QLed Gaming przeznaczono na CS, a 40 na League of Legends.

Strefa ESL Play: LG

IEM 2018 LG class="wp-image-686296"

ESL ogranizuje liczne turnieje z nagrodami w Counter Strike'a i League of Legends. W strefie pod patronatem LG jest po 20 stanowisk do obu gier.

Strefa Intela

Iem 2918 ESL Intel class="wp-image-686254"

Organizator IEM-u oferuje na swoich stanowisku konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Codziennie na najsprawniejszych graczy czekają dwa procesory Intela. Będą o nie walczyć w Sprint Vector 2 i Project Cars 2. Poza tym w strefie można zagrać w 17 różnych gier.

Strefa Samsung4Gamers

IEM 2018 Samsung4Gamers class="wp-image-686260"

Organizuje się tutaj liczne turnieje z nagrodami. W Counter Strike’a można wygrać gadżety Komputronika, Samsunga i Razera, podkładki pod myszki i różne gadżety Pride. W turnieju Overwatcha do zdobycia są kolekcjonerki i czapki. Inne gry, w których można się sprawdzić to StarCraft, Hearthstone, FIFA 18. Fani wirtualnej rzeczywistości będą mogli się załapać na szaloną jazdę kolejką górską w VR.

Strefa T-Mobile

IEM 2018 T-Mobile class="wp-image-686263"

U tego wystawcy odwiedzający mogą zagrać w League of Legends i w Project CARS 2. Dla osobób, które chcą sprawdzić swoje siły w tej drugiej grze, przygotowano specjalne fotele, kierownice oraz wielkie ekrany.

Strefa LG i MSI

IEM 2018 MSI class="wp-image-686266"

Na specjalnej platformie ustawiony jest pełnowymiarowy model samochodu, do którego można wsiąść i zagrać w Project CARS 2.

Obok stoją duże ekrany, a przed nimi fotele i kierownice. Tutaj śmiałkowie ścigają się w Dirt 4.

Strefa Optimusa

IEM 2018 Optimus class="wp-image-686269"

W strefie Optimusa można zagrać w Counter Strike'a w pojedynku 1 na 1. Obok foteli dla pojedynkowiczów znaduje się więcej stanowisk do grania. Tam można spróbować swoich sił w PUBG. Gracze, którzy mają ochotę na odmianę, mogą poprosić obsługę o udostępnienie innych tytułów.

Strefa Corsaira

IEM 2018 Corsair class="wp-image-686275"

Na tym stoisku można spróbować swoich sił w rewelacji zeszłego roku - PUBG. Ci, którzy jeszcze nie złapali bakcyla, mogą zagrać w tradycyjnie IEM-owym Counter Stirke'u i League of Legends.

Strefa Alsena

IEM 2018 Alsen class="wp-image-686278"

Ten wystawca udostępnił graczom cała gamę ciekawych tytułów. Odwiedzający mają do wyboru oczywiście Counter Stirke'a, League of Legends, ale też tytuły, które trudniej znaleźć na innych stanowiskach, czyli Fortnite, Rainbow 6: Siege, StarCraft i Heroes of the Storm.

Strefa Lenovo Legion

IEM 2018 Lenovo Legion class="wp-image-686281"

Na tym stanowisku gracze mogą się zanurzyć w światy wirtualne z Kingdom. World of Tanks i Doty 2. Wystawca pozwala też gościom zagrać w jedeną z ciekawszych gier e-sportowych ostatnich lat, czyli w Rocket League.

Strefa HyperX

IEM 2018 HyperX class="wp-image-686284"

HyperX pozwala grać u siebie w Fortnite i w znane tytuły e-sportowe: Counter Strieke'a, Overwatcha, Dotę 2, Rocket League i Dragon Balla. Za zwycięstwa w turniejach gracze dostają upominki i bonusowo monetę, którą można potem wykorzystać na specjalnym automacie do gier, dodatkowo nagradzającym graczy, którzy wykażą się największą zręcznością.

Strefa Hiro, LG, Ballistix

IEM 2018 LG Hiro  class="wp-image-686287"

W strefie można zagrać w Fortnite oraz kultowe Tekken Ancestors. Bardzo fajnym pomysłem organizatorów było urządzenie konkursu składania PC.

IEM 2018 retro class="wp-image-686290"
REKLAMA

Muzeum Historii Komputerów i Informatyki znów pozwala przeżyć podróż w czasie. Na stanowisku w strefie IEM expo można zagrać w Quake'a. Na osoby, które są nieco zmęczone graniem na komputerach, przygotwano cymbergaja i piłkarzyki.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA