REKLAMA

Samsung Galaxy Note 8 taniej o 500 zł. Aktualizacja: to była szybka promocja

Galaxy Note 8, jeden z najlepszych smartfonów na rynku, jest już dostępny w sklepach firmowych Samsunga w promocyjnej cenie. 

12.02.2018 14.16
Samsung Galaxy Note 8 promocja
REKLAMA
REKLAMA

Aktualizacja: Promocyjna oferta w salonach Samsung Brand Store nie jest już dostępna. Jak udało nam się ustalić Note 8 był sprzedawany w cenie niższej o 500 zł tylko przez kilka godzin. 

W Samsung Brand Store'ach można kupić nowego Note'a 8 za jedyne 3799 zł, czyli aż o 500 zł taniej niż do tej pory. Co prawda oficjalnie Samsung jeszcze nie podaje szczegółów dotyczących promocji, ale sprawdziliśmy ofertę w sklepach w Bielsku-Białej i w Warszawie. W obu miejscach już teraz sprzedawcy oferują Note'a 8 w nowej cenie.

Samsung Galaxy Note 8 jest po prostu świetny.

Seria Note jest znana z dużego ekranu, do których na początku trzeba się przyzwyczajać, a potem nie można już bez niego żyć.

Ekran ma przekątną 6,3 cala i wyróżnia się wysoką jakością obrazu. Świetna specyfikacja telefonu — Exynos 8895 i 6 GB RAM-u — sprawia, że działa on naprawdę szybko. Do zalet modelu zdecydowanie trzeba zaliczyć podwójny aparat. Zdjęcia zrobione Note'em są po prostu wyśmienite bez względu na to, w jakich warunkach zostały wykonane.

Największą wadą tego modelu jest czytnik linii papilarnych. Umieszczono go w takim miejscu, że trafienie w niego jest zupełnie niedomyślne i przyzwyczajenie się do niego może długo sprawiać problemy. Drugim rozczarowaniem może być nieco zbyt słaby akumulator jak na telefon tej klasy. To wszystko można jednak telefonowi Samsunga wybaczyć. Według naszego redakcyjnego kolegi, który go testowałSamsung Galaxy Note 8 to najlepszy Note w historii i jeden z najlepszych smartfonów, jakie można obecnie kupić.

Superoferta także na niemieckim Amazonie.

Jeszcze taniej niż w oficjalnych sklepach Samsunga Galaxy Note'a 8 można dziś kupić na niemieckim Amazonie. Na stronie sklepu internetowego pojawiła się oferta, w której dostaniemy ten telefon za 735,00 euro, czyli 3075 zł. Oczywiście na Amazonie dochodzą koszty dostawy produktu do Polski, ale nawet po ich doliczeniu nadal opłaca się skorzystać z promocji.

REKLAMA

Jeśli ktoś szukał telefonu z górnej półki, ale nie był pewien czy warto wydawać sporo ponad 4000 zł na Note'a teraz ma do podjęcia znacznie łatwiejszą decyzję.

Aktualizacja: Promocyjna oferta w salonach Samsung Brand Store nie jest już dostępna. Jak udało nam się ustalić Note 8 był sprzedawany w cenie niższej o 500 zł tylko przez kilka godzin. 

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA