REKLAMA

Mytaxi z promocją na ferie zimowe. Warszawiacy dojadą na lotnisko i dworzec za pół ceny

Mytaxi przygotowało świetną niespodziankę dla Warszawiaków wybierających się na ferie zimowe. W jej ramach kursy zaczynające lub kończące się na warszawskich lotniskach i dworcach będą o połowę tańsze.

18.01.2018 08.50
Mieszkasz w Warszawie i jedziesz na ferie? mytaxi ma dla ciebie prezent
REKLAMA
REKLAMA

Promocja obejmuje kursy mytaxi zaczynające lub kończące się w lokalizacjach takich jak Lotnisko Chopina, Port Lotniczy Warszawa Modlin oraz Dworzec Centralny w Warszawie.

Obszar promocji działania mytaxi. class="wp-image-664936"

Oferta dotyczy wyłącznie kursów, za które zapłacono przy użyciu aplikacji mytaxi i podpiętej do niej karty płatniczej. Nie można za nie płacić gotówką, chyba że chcemy uiścić pełną, a nie promocyjną kwotę.

Jak skorzystać z promocji?

By otrzymać zniżkę, kurs musi kończyć lub zaczynać się w obszarach zaznaczonych w tekście lub na stronie internetowej promocji i odbywać się w czasie trwania ferii zimowych w Warszawie - najpóźniej 28 stycznia 2018 roku.

 class="wp-image-664942"

Przed zamówieniem kursu należy także wpisać jego adres docelowy i w trakcie kursu nie zmieniać trasy. Nie można też korzystać z jakiegokolwiek kodu promocyjnego. Dlatego jeżeli takie posiadacie, lepiej nie dodawajcie ich do aplikacji, ponieważ paradoksalnie… mogą one znacznie podwyższyć koszt kursu.

 class="wp-image-664939"

To bardzo dobra promocja, która obejmuje także zryczałtowane ceny na wybrane trasy. Dzięki niej mogę dostać się z południowego końca Warszawy do Modlina za jedyne 77 zł. Nie jest to przesadnie duży koszt jak na trasę liczącą 50-60 km, zwłaszcza jeżeli jednym autem pojadą cztery osoby wybierające się na ferie wspólnie.

Dzięki tej promocji mytaxi jest tańsze od Ubera.

REKLAMA

Sam zamierzam kilkukrotnie skorzystać z tej okazji, ponieważ w trakcie trwania takich akcji podróż mytaxi okazuje się wyjątkowo tańsza nawet niż przy użyciu Ubera, Taxify lub innych przewoźników działających na granicy prawa, choć mytaxi to w pełni legalna usługa, w której jeżdżą licencjonowani taksówkarze, a nie przypadkowi kierowcy.

Przykładowo, często uczęszczana przeze mnie trasa z warszawskich Kabat na Dworzec Centralny przy użyciu Ubera kosztuje mnie niecałe 30 zł. Przy użyciu mytaxi jest to nieco większa kwota wynosząca 36 zł, ale dzięki promocji zostaje ona obniżona do zaledwie 18 zł. Różnicę widać gołym okiem.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA