REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Transmisja z Bundesligi za darmo na Facebooku? Tego jeszcze nie grali

Stacja Eleven Sports przygotowała dla polskich fanów piłki nożnej nie lada niespodziankę. Dokładnie za tydzień transmitowany będzie za darmo, na żywo, mecz Bundesligi. By go obejrzeć, wystarczy nam konto na Facebooku.

05.01.2018
17:30
Gdzie obejrzeć mecz Bayern Monachium z Bayer Leverkusen
REKLAMA
REKLAMA

Już w najbliższy piątek, 12 stycznia, w ramach niemieckiej Bundesligi zmierzą się drużyny Bayer 04 Lverkusen z Bayernem Monachium. To będzie inauguracja wiosennej rundy sezonu 2017/2018. Mecz wzbudza duże zainteresowanie nie tylko niemieckich, ale i europejskich kibiców. W tym polskich.

Pytaniem najważniejszym jak zawsze pozostaje:

Gdzie obejrzeć mecz Bayern Monachium z Bayer 04 Leverkusen?

Na szczęście tym razem odpowiedź jest bardzo prosta. Nie będziemy szukać płatnych dostawców, nie musimy was kierować na medium ograniczone do jakiegoś konkretnego rodzaju urządzenia. Mecz, na żywo, bez żadnych kosztów, obejrzy każdy, kto ma konto na Facebooku i dostęp do w miarę stabilnego połączenia z Internetem.

Jak to możliwe? Polskim kibicom załatwił to Eleven Sports, który w ramach promowania swojej marki dogadał się z Bundesliga International GmbH, dzięki czemu mecz będzie można obejrzeć za darmo i legalnie.

Będzie to pierwsza w Polsce transmisja meczy jednej z pięciu czołowych lig piłkarskich świata w mediach społecznościowych. Niewykluczone, że tego typu akcje będą kontynuowane. Wszak Eleven Sports transmituje również hiszpańskie, francuskie i włoskie ligi w ramach swojego kanału.

Transmisja rozpocznie się o 19:30. Sam mecz rozpocznie się godzinę później. Komentować go będą Mateusz Święcicki i Filip Kapica.

REKLAMA

Podoba mi się taka forma autopromocji.

Eleven Sports niewiele straci finansowo udostępniając za darmo i na żywo jeden mecz. Kibice chcą więcej, chcą całą Bundesligę. Zapamiętają więc - zresztą, to nie pierwsza ku temu okazja - że Eleven Sports ich lubi i szanuje. Będą więc szukać ofert, w którym stacja ta jest dostępna. My dostajemy mecz za darmo. Eleven zainteresowanie klientów. Ten plan nie ma złych stron. Zwłaszcza, że infrastrukturę w razie gigantycznego zainteresowania i tak zapewnia w zasadzie niezatapialny Facebook.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA