REKLAMA

Nie, fanpage DHL-u nie zniknął. Tak, DHL ma problemy

Jeśli nadal wypatrujecie kuriera DHL, który spóźnia się z waszymi świątecznymi prezentami, to... nie mam zbyt dobrych wiadomości.

28.12.2017 18.36
dhl problem
REKLAMA
REKLAMA

Problemy z dostarczaniem paczek przez firmę kurierską DHL nadal nie zostały rozwiązane. Kurierzy w niektórych przypadkach równie dobrze mogli zapaść się pod ziemię.

DHL nadal nie radzi sobie z dostarczaniem paczek.

Niektórzy klienci, którzy czekali na odbiór bądź dostarczenie do nich paczki narzekają, że kurierzy po prostu się u nich nie pojawili. Niektórzy w tej sytuacji decydują się na odwiedziny w najbliższej placówce DHL i wyręczenie firmy w tej kwestii.

Możemy się tylko domyślać, że zainicjowany jeszcze przed świętami protest kurierów wcale nie został zakończony. Kierowcy narzekali na zbyt duże przydziały przesyłek do dostarczenia i pracę w kiepskich warunkach.

Obecna jakość usług firmy DHL jest również szeroko komentowana w internecie, a internauci - jak mają to w zwyczaju - nie hamują się w wyrażaniu swoich bardzo negatywnych opinii.

Afera na Wykopie.

Sprawa trafiła też na Wykop.pl, gdzie jeden z użytkowników zauważył, że fala negatywnych komentarzy doprowadziła do usunięcia strony DHL Polska na Facebooku.

Wykopowicze zwietrzyli w tym aferę zakładając, że był to oficjalny fanpage firmy, który został usunięty ze względów wizerunkowych. W tym miejscu chcielibyśmy wyprostować tę informację: usunięta strona była (oficjalnie) nieoficjalna, więc trudno doszukiwać się w jej usunięciu oficjalnego działania DHL.

Oficjalna strona do komunikacji z DHL na Facebooku to: https://www.facebook.com/dhl

O komentarz w sprawie problemów z dostarczaniem i odbieraniem paczek od klientów poprosiliśmy oczywiście pracowników centrum prasowego DHL Parcel. Niestety, osoba z którą kontaktowałem się wcześniej w sprawie strajku kurierów przebywa aktualnie na urlopie, a adres który podaje w automatycznej wiadomości... no cóż:

REKLAMA
dhl problem class="wp-image-654607"

Jak tylko uda nam się uzyskać komentarz w tej sprawie, uaktualnimy ten wpis.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA