Jeżeli kolekcjonujesz winyle, to musisz pojawić się na Audio Video Show & Smart Home

Patronat medialny

Na tych targach mamy bowiem niepowtarzalną możliwość nabycia najlepszych płyt winylowych w niezwykle atrakcyjnych cenach. Wśród nich prawdziwe perełki.

17.11.2017 19.24
strefa winyli

Targi Audio Video Show & Smart Home to nie tylko sprzęt najwyższej klasy. To również nie lada gratka dla miłośników analogowego brzmienia. Wszystko za sprawą największej strefy winylowej w Polsce, która rozciągnie się na dwa obiekty.

W czasie targów stoiska z czarnymi pytami znajdą się w salach warszawskiego hotelu Radisson Blu Sobieski i stadionu PGE Narodowy. Melomani i fani dobrego dźwięku będą mieli do wyboru kilkanaście tysięcy tytułów, z oferty ponad trzydziestu czołowych sklepów płytowych z całej Polski.

Bogactwo muzyki na winylu na Audio Video Show & Smart Home.

strefa winyli class="wp-image-629488"

Dodatkowym atutem strefy jest szeroki przekrój dostępnej muzyki: od klasycznego rocka i muzyki alternatywnej, soulu, elektroniki, nowego i klasycznego jazzu, po world music i muzykę eksperymentalną.

Targi Audio Video Show & Smart Home potrwają do niedzieli. Strefa winyli to jedna z wielu przygotowanych atrakcji. Najciekawsze są – jak co roku – stoiska dystrybutorów sprzętu, na których możemy znaleźć sprzęt audio i RTV z najwyższej półki.

Patronat medialny
Najnowsze