REKLAMA

Teraz każdy telefon Samsunga kupisz w Playu za złotówkę. Tak, Galaxy S8 też

Play przygotował świetną promocję, która potrwa jeszcze przez niecałe dwa tygodnie. Do każdego z telefonów Samsunga można dokupić taki abonament, by móc je otrzymać za złotówkę.

02.11.2017 13.27
Samsung Galaxy S8 i S8+
REKLAMA
REKLAMA

Samsung to jeden z liderów innowacji jeśli chodzi o rynek telefonów komórkowych. Nic więc dziwnego, że ma oddaną rzeszę zadowolonych konsumentów, a nawet i fanów. Te osoby są już tak przekonane do koreańskiego producenta, że już dziś wiedzą że ich następnym telefonem również będzie Galaxy. Co najwyżej nie są jeszcze pewne, który model wybiorą.

Jeżeli należysz do powyższej grupy entuzjastów, a także zamierzasz zmienić operatora lub przedłużyć umowę powinieneś się udać na witrynę Playa. Trwa promocja, która zakończy się za 14 dni i w ramach której wszystkie telefony Samsung dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy jeden model, w tym Galaxy S8, dostępny jest za symboliczną złotówkę. Choć w niektórych przypadkach to oznacza wiązanie się drogim abonamentem.

Promocja w sieci Play – za ile można kupić telefony marki Samsung?

Na początek weźmy na tapet sztandarowy model Samsunga, jakim jest Galaxy S8. Kosztuje on 1 zł w abonamencie za 180 zł (170 zł przy przenoszeniu numeru) miesięcznie. Ten abonament to Solo Stan Nielimitowany, w którym mamy nieograniczone rozmowy, SMS-y i Internet (choć po 10 GB zwolni prędkość transferu) i zestaw darmowych usług multimedialnych. Wcześniej w ramach tego abonamentu Galaxy S8 kosztował 700 zł. Niestety, jeżeli zmniejszymy miesięczne zobowiązanie, cena telefonu znacząco rośnie. Wybierając 100-złotową opcję w ramach tego samego abonamentu za Galaxy S8 dopłacimy prawie 1400 zł.

Play Samsung promocja class="wp-image-619930"

Nie każdy jednak celuje w najdroższy, sztandarowy model. Przyjrzyjmy się więc bardziej rozsądnemu ekonomicznie zakupowi, jakim jest Samsung Galaxy A5. Za złotówkę dostaniemy go już przy miesięcznym zobowiązaniu w wysokości 130 zł (120 zł przy przenoszeniu numeru). Po zmianie zobowiązania do 90 zł za miesiąc cena telefonu wzrasta do 629 zł.

Nie zapominajmy, że promocja dotyczy też osób przedłużających umowę. Te mogą samodzielnie sprawdzić za pośrednictwem witryny sieci Play jaki rabat im przysługuje na każdy z modeli telefonów. Możemy wybierać w następujących:

REKLAMA
  • Samsung Galaxy A5 (2017)
  • Samsung Galaxy A5 (2017) + Gear S3 Classic
  • Samsung Galaxy S8 + Gear VR
  • Samsung Galaxy S8
  • Samsung Galaxy Xcover 4
  • Samsung Galaxy J3 (2016)
  • Samsung Galaxy J5 (2017) + Gear S3 Classic
  • Samsung Galaxy J5 (2017) + Gear S3 Frontier

Z promocji można skorzystać do 15 listopada w internetowym sklepie sieci Play.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA