1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

Nie tylko cudowny obraz, ale i styl. Oto Loewe bild 9 z panelem OLED

Patronat medialny

Najlepsze telewizory świata wykorzystują matryce OLED od LG Display. Loewe chce jednak zaoferować coś więcej. Tym czymś jest charakterystyczne dla tej firmy unikalne wzornictwo, które prezentuje na targach Audio Video Show & Smart Home.

18.11.2017
10:39
Loewe bild 9

Prezentowany na targach Audio Video Show & Smart Home telewizor Loewe bild 9 wyróżnia się już od pierwszego rzutu okiem. Jego charakterystyczna rama wykonana jest ze stali. Wszystkie opcje montażowe – ścienna, podłogowa i meblowa – tworzone są w tym samym procesie technologicznym. Uwzględnia on precyzyjną laserową obróbkę metalu, po której następuje ręczne gięcie, szlifowanie i polerowanie. Następnie powierzchnia jest wykańczana i malowana proszkowo na kolor złoty lub grafitowy w temperaturze ponad 200°C, dla maksymalnej odporności. Wszystko po to, byś czuł się – jako posiadacz takiego telewizora – w sposób wyjątkowy.

Najważniejszy jest jednak obraz. Loewe bild 9 nie eksperymentuje. Wie, że OLED wygrał.

Loewe bild 9 class="wp-image-629458"

Technologia OLED wykorzystuje samopodświetlające się piksele organiczne, czego efektem jest najwyższa możliwa jakość obrazu. W przeciwieństwie do LCD nie wymaga podświetlenia. Kiedy piksele nie są aktywne, są po prostu czarne. Dzięki obsłudze Dolby Vision telewizor bild 9 oferuje najbogatszy z trybów HDR.

Nie zapomniano też o dźwięku. Po uruchomieniu ekran Loewe bild 9 automatycznie unosi się do góry, odsłaniając soundbar o mocy 120 W, składający się z sześciu głośników z czterema pasywnymi membranami. Telewizor wykorzystuje autorski system operacyjny Loewe, na który znaleźć można aplikacje Tidala, Amazonu i YouTube’a.

Loewe bild 9 class="wp-image-629461"

Loewe bild 9 dostępny jest do zapoznania się na targach Audio Video Show & Smart Home organizowanych w Warszawie. Impreza potrwa do niedzieli.

Patronat medialny
Najnowsze