REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Cyber Moday 2017 w Polsce: najlepsze promocje – lista aktualizowana na bieżąco

Święto zakupów nie skończyło się wraz z Black Friday 2017. Promocje trwają nadal, tym razem w ramach Cyber Monday 2017. Zbieramy najciekawsze okazje, promocje i kody zniżkowe do sklepów internetowych.

27.11.2017
13:52
cyber monday 2018 cyber poniedziałek
REKLAMA
REKLAMA

Black Friday to wielkie święto wyprzedaży, które z roku na rok coraz mocniej zaznacza swoją obecność w Polsce. W miniony piątek rozpoczęło się wiele okazji, które śledziliśmy na łapach Spider’s Web. To jednak nie koniec, bo dziś rozpoczęła się kolejna tura wyprzedaży i promocji, czyli Cyber Monday.

Na czym polega Cyber Monday i skąd wzięła się nazwa?

Cyber Monday to dzień wyprzedaży i promocji odbywający się w pierwszy poniedziałek po Czarnym Piątku. O ile Black Friday to dzień przecen trwający we wszystkich typach sklepów (także stacjonarnych), tak Cyber Monday powstał z myślą o sklepach internetowych.

Ta tradycja przywędrowała do nas ze Stanów Zjednoczonych. Terminu „Cyber Moday” pierwszy raz użyto w 2005 roku, a od tego czasu popularność akcji rośnie wraz z popularnością zakupów w sieci.

Czy Cyber Monday znajdziemy w Polsce?

Jak najbardziej! W akcji bierze udział wiele sieci sklepów. Cyber poniedziałek często jest łączony z Black Friday, czego efektem jest cały weekend wyprzedaży, często określany jako Black Weekend. W niektórych przypadkach akcje są rozszerzane do formy Black Week trwającej cały tydzień.

 class="wp-image-634723"

Co kupimy taniej podczas Cyber Monday? Na Spider’s Web skupimy się na wyszukiwaniu najlepszych promocji na sprzęty elektroniczne, w tym smartfony, tablety, komputery, inteligentne zegarki i opaski, aparaty, czy drony. Nie zabraknie też ofert związanych z cyfrową rozrywką, czyli gier, filmów oraz zniżek na usługi streamingowe.

Jeśli nie masz jeszcze prezentów świątecznych, Cyber Poniedziałek to ostatni moment, by kupić je taniej.

W dzisiejszych promocjach bierze udział wiele polskich sklepów, w których termin dostawy nie powinien przekraczać kilku dni. To oznacza, że nie powinno być problemów z dostawą przed Świętami. Jeśli nie masz pomysłu na świąteczny prezent, rzuć okiem na naszą listę, w której zebraliśmy najciekawsze promocje.

Cyber Monday 2017: najlepsze promocje – lista aktualizowana na bieżąco

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA