REKLAMA

Nowoczesna konsola za mniej niż tysiaka. Z pakietem gier poniżej 1100 zł. Oto „czarna” promocja Microsoftu

Microsoft przygotował fantastyczną czarnopiątkową promocję na konsole Xbox One S. Przygotował różnorakie zestawy z dołączonymi grami. Wychodzi śmiesznie tanio.

21.11.2017 10.30
Black Friday 2017: konsole Xbox One S z pakietami gier dostępne w rewelacyjnych cenach
REKLAMA
REKLAMA

Czy wiesz, ile kosztuje przyzwoity odtwarzacz Blu-ray UHD? Typowy sprzęt niezłej klasy to wydatek około 1500 zł. Tymczasem z okazji czarnego piątku odtwarzacz Blu-ray UHD od Microsoftu kosztuje tysiąc złotych. A tak przy okazji dołączona do niego jest świetna konsola do gier i gry.

Zestawów do wyboru jest bardzo wiele. Są one dostępne w sieciach sklepów Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Saturn, Komputronik, X-Kom i NeoNet. Oferta obowiązuje od dziś, od tej chwili. Każdy zestaw z konsolą Xbox One S oferowany w Polsce przez autoryzowanych sprzedawców zawiera konsolę Xbox One S z dyskiem twardym 500 GB lub 1 TB (w zależności od zestawu), bezprzewodowy kontroler Xbox z technologią Bluetooth oraz wejściem słuchawkowym 3,5 mm, abonament Xbox Live Gold na okres 6 miesięcy oraz kabel HDMI High Speed.

Xbox One S na czarny piątek – lista dostępnych zestawów

W ofercie zestawów z konsolami Xbox One S na Black Friday znalazły się:

 1. Konsola Xbox One S 500 GB z grą Assassin’s Creed Origins (999 zł)
 2. Konsola Xbox One S 500 GB z grą Forza Horizon 3 (999 zł)
 3. Konsola Xbox One S 500 GB z grą Minecraft (999 zł)
 4. Konsola Xbox One S 500 GB z grami Forza Horizon 3, Quantum Break i Rise of the Tomb Raider (1099 zł)
 5. Konsola Xbox One S 500 GB z grami Assassin’s Creed Origins i Call of Duty WWII (1199 zł)
 6. Konsola Xbox One S 500 GB z grami Assassin’s Creed Origins i EA SPORTS FIFA 18 (1199 zł)
 7. Konsola Xbox One S 500 GB z grami Forza Horizon 3 i EA SPORTS FIFA 18 (1199 zł)
 8. Konsola Xbox One S 500 GB z grami Forza Horizon 3 i EA Star Wars Battlefront II (1199 zł)
 9. Konsola Xbox One S 500 GB z grami Śródziemie: Cień Wojny i FIFA 18 (1199 zł)
 10. Konsola Xbox One S 1 TB z grą Śródziemie: Cień Wojny (1399 zł)
 11. Konsola Xbox One S 1 TB z grą Minecraft w Edycji Limitowanej (1649 zł)

Szczególnie ciekawie prezentuje się zestaw czwarty. W cenie 1099 zł otrzymujemy konsolę z akcesoriami i opłacony z góry abonament Xbox Live, a także – przyznaję, moim subiektywnym zdaniem – najlepszą grą wyścigową, jaka kiedykolwiek powstała i dwie rewelacyjne fabularne gry akcji, jedne z najbardziej kinowych i wciągających produkcji ostatnich lat.

To jednak nie jedyny atrakcyjny zestaw. Właściwie to wszystkie z gier, które są proponowane, są jednymi z najlepszych w swojej klasie. A jeżeli cenisz sobie wygodę, chcesz wydać nieco więcej – a zarazem Xbox One X jest dla ciebie za drogi – polecam zwrócić uwagę na wersję konsoli z terabajtowym dyskiem twardym. Typowa gra na Xbox One S to 30-70 GB. Dysk 500 GB jest wystarczający, ale to terabajtowa wersja pozwoli na wygodne przełączanie się pomiędzy wieloma grami.

Xbox One S nie jest konsolą poprzedniej generacji. Xbox One X go nie zastąpił.

Wiele osób wychodzi z mylnego założenia, że konsola Xbox One X jest następcą Xboksa One S. Tymczasem obie konsole niezmiennie pozostaną w sprzedaży. Każda gra wydana na Xbox One będzie działać zarówno na Xbox One S, jak i Xbox One X. Wyjątków nie będzie.

REKLAMA

Xbox One S jest tańszą odmianą konsol z rodziny Xbox One. Oferuje identyczną funkcjonalność zestawiając ją z droższym Xbox One X. Różni się mocą obliczeniową. To oznacza, że gry na Xbox One X będą wyglądały znacznie atrakcyjniej, co na Xbox One S. Tańsza konsola jest więc propozycją dla oszczędnych, którzy nie dbają o rozdzielczość UHD czy maksymalną możliwą szczegółowość obrazu.

Xbox One S jest zgodny również z większością gier na Xbox 360 i wybranymi grami na pierwszą konsolę Xbox. Oferuje rozdzielczość obrazu do 1080p w grach (z trybem HDR, jeśli gra obsługuje) oraz rozdzielczość 4K i HDR dla multimediów strumieniowanych i płyt Blu-ray.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA