Idealny film lub album na idealny sprzęt? Opisz go i wygraj wejściówkę na Audio Video Show & Smart Home

Patronat medialny

Mamy do rozdania na Spider’s Web aż 10 wejściówek na targi Audio Video Show & Smart Home, które odbędą się w najbliższy weekend na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bilety można wygrać w naszym konkursie.

15.11.2017 14.00
Idealny film i idealny album na idealny sprzęt. Opisz je i wygraj 1 z 10 wejściówek na Audio Video Show & Smart Home

Już w najbliższy piątek w Warszawie rozpocznie się jubileuszowa edycja targów Audio Video Show & Smart Home. Jak co roku, również i tym razem będziemy relacjonować przebieg targów na gorąco na łamach Spider’s Web. Liczymy, że na miejscu spotkamy wielu z was. A by pomóc wam w podjęciu decyzji, przygotowaliśmy konkurs, w którym każdy z was może wygrać wejściówkę na targi. W sumie mamy ich aż dziesięć.

Targi potrwają trzy dni. Podczas nich wspólnie z Tomkiem Domańskim będę opisywał najciekawsze stoiska, sprzęty i wydarzenia. Ale jeśli chcielibyście się zapoznać ze sprzętem prezentowanym na Audio Video Show & Smart Home wykorzystując własne zmysły wzroku i słuchu, to nic prostszego. Zwłaszcza, że ciężko słowami będzie opisać brzmienie wzmacniacza Pivetta Opera Only wartego… 7 mln zł.

Na dodatek to właśnie na tych jednych targach będzie można zapoznać się ze sprzętem audio i wideo światowej klasy – zarówno tym w zasięgu ręki konsumentów, jak i z zestawami kosztującymi miliony złotych. A także z najnowszymi rozwiązaniami do inteligentnego domu. Bez dwóch zdań na Audio Video Show & Smart Home nie może zabraknąć żadnego miłośnika pięknego obrazu i dobrego brzmienia.

Opowiedz, czego chciałbyś posłuchać lub co obejrzeć na sprzęcie marzeń.

Przygotowaliśmy dla naszych czytelników 10 wejściówek na jeden wybrany dzień tegorocznej edycji Audio Video Show w Warszawie – po jednej sztuce dla każdego z laureatów. Jak zdobyć jeden z tych biletów? Wystarczy powiedzieć, czego chciałbyś posłuchać lub co obejrzeć na sprzęcie marzeń.

Bo sprzęt przecież to połowa sukcesu. Na targach zobaczycie najdroższe i najlepsze modele telewizorów od liderów tego rynku. Jaki film, serial, koncert lub inne utwór czy dzieło – twoim zdaniem – odpowiednio wykorzystałoby ich możliwości techniczne? Nie zabraknie też najlepszego na świecie sprzętu do odtwarzania dźwięku. Który album muzyczny lub inne nagranie chcielibyście na nim przesłuchać?

10 osób, których komentarz opisujący najciekawsze wizualnie i brzmieniowo treści najbardziej przypadnie do gustu redakcyjnemu jury, otrzyma od nas wejściówki na targi – po jednej sztuce na osobę. Będziecie mogli dzięki temu jednego dnia targów – w piątek, sobotę lub niedzielę – sprawdzić jak prezentują się sprzęty marzeń. Podpowiadamy, że same krótkie propozycje mogą nie wystarczyć do konkursu. Liczymy na ciekawe uzasadnienia, a przypominamy, że do komentarzy można dodawać też obrazkowe załączniki, np. okładki wyjątkowych płyt lub kultowych filmów, oraz linki do utworów i filmów dostępnych online.

Konkurs startuje teraz i potrwa 24 godziny

Z laureatami skontaktujemy się wysyłając wiadomość na adres e-mail podany podczas rejestracji konta Disqus. Na zgłoszenia czekamy do 16.11.2016 r. do godz. 15:00.

Skrócone zasady konkursu zostały opisane powyżej. Pełen regulamin naszej zabawy znajduje się tutaj.

Czekamy na wasze zgłoszenia. Powodzenia!

Patronat medialny
Najnowsze