1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Sony Xperia XZ1 już dostępna w Polsce. Na wyłączność w T-Mobile

Lokowanie produktu

Sony Xperia XZ1 to świetny i świeżutki flagowiec od Sony, który swoją premierę miał na początku września na targach IFA. Już teraz jest w ofercie T-Mobile. Dostępny już od złotówki.
02.10.2017
11:35
Sony Xperia XZ1 już dostępna w T-Mobile. Na wyłączność

Xperia XZ1 to jeden z najciekawszych telefonów tego roku. Łączy solidne wykonanie i wydajne podzespoły z doskonałymi multimediami: żywym wyświetlaczem z HDR-em i mocnym systemem audio. Nieco bolą duże ramki wokół wyświetlacza, ale za to dostajemy najnowszego Androida i aparat z nowościami, takimi jak skanowanie głowy.

Sony Xperia XZ1 już dostępna w Polsce. Na wyłączność w T-Mobile class="wp-image-600506" title="Sony Xperia XZ1 już dostępna w Polsce. Na wyłączność w T-Mobile"

Do Polski Sony Xperia XZ1 trafi w wolnej sprzedaży, a także na wyłączność do T-Mobile (do końca roku).

Jakie są warunki dla firm?

Telefon możecie mieć za złotówkę w T-Mobile dla firm. Konkretnie z taryfie JUMP! proFirma przy umowie na 36 miesięcy i miesięcznej opłacie 109,99 zł. Dostajecie wówczas nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i Unii Europejskiej oraz połączenia wychodzące z Polski do Unii Europejskiej.

Jak jest z pakietem danych? Bez ograniczenia będziecie mogli korzystać z Internetu w kraju z maksymalną dostępną w sieci prędkością do 20 GB danych, a później z prędkością do 1 Mb/s. Dodatkowo otrzymacie pakiet 3,4 GB danych do wykorzystania w UE

W standardowej taryfie T2 jednorazowo trzeba zapłacić 1329 zł, a potem 79,95 zł miesięcznie. W zamian dostaniecie dzwonienie i SMS-y bez limitu i 10 GB danych. Do tego pakiet na media społecznościowe i oglądanie wideo.

Sony Xperia XZ1 już dostępna w Polsce. Na wyłączność w T-Mobile class="wp-image-600521" title="Sony Xperia XZ1 już dostępna w Polsce. Na wyłączność w T-Mobile"

Co ciekawe, w sieci sprzedaży T-Mobile przy zakupie Xperii XZ Premium, Xperii XZ1 i Xperii XZ będzie można otrzymać atrakcyjną ofertę na zakup słuchawek redukujących szumy z otoczenia Sony MDRXZ770BN w cenie 10 zł netto miesięcznie. Oferta dostępna będzie jednak tylko w wybranych sklepach.

Ofertę możecie oczywiście konfigurować wedle własnych upodobań.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze