Social media  / News

Możesz już kupić w Polsce okulary Spectacles od Snapchata. Cena zwala z nóg

Snap dostrzegł wreszcie na mapie świata Polskę. Snapchat Spectacles będą dostępne w naszym kraju. Wiemy już, gdzie i za ile można kupić okulary do Snapchata.

Snapchat w przeciągu kilku lat stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych serwisów społecznościowych świata. Co prawda jest podgryzany przez Instagrama, ale nadal ma oddane grono użytkowników.

Firma postanowiła rozszerzyć działalność. Przy okazji wprowadzenia do sprzedaży okularów z aparatem o nazwie Spectacles, zmieniła nazwę na krótsze Snap i profil działalności na fotograficzny. Do tej pory okularów Snapchata nie dało się jednak kupić w Polsce, a fani platformy musieli je sprowadzać na własną rękę.

Snapchat Spectacles oficjalnie w Polsce - gdzie i za ile kupić?

Przedstawiciele firmy poinformowali, że użytkownicy z Polski będą mogli kupić okulary bezpośrednio ze strony internetowej spectacles.com. Do tej pory nie było możliwości zamówienia okularów na polski adres.

Cena okularów Snapchat Spectacles w Polsce to 629,99 zł (130 dol. w Stanach). Dostawa jest bezpłatna, a producent oferuje 2 lata gwarancji i 30 dni na zwrot, jeśli ktoś się rozmyśli. Witryna została przetłumaczona na język polski.

snapchat spectacles gdzie kupić cena w Polsce

Na oficjalne wprowadzenie okularów Snapchata do sprzedaży w Polsce czekaliśmy ponad rok.

Snapchat z początku próbował zrobić ze swojego produktu towar ekskluzywny i dostępny tylko dla wybranych. Okulary, które łączą się ze smartfonem i pozwalają rejestrować obraz, z początku były dostępne tylko w fizycznych punktach sprzedaży w Stanach Zjednoczonych.

Później pojawił się kanał dystrybucji online, ale był zamknięty dla Polaków. Teraz, gdy cały świat zdążył już się okularami Snapchata zainteresować i o nich zapomnieć, a najaktywniejsi użytkownicy lubiący nowinki zdobyli je na własną rękę, Snapchat Spectacles może kupić każdy. Ciekawe tylko, czy znajdą się jeszcze na nie jacyś chętni…

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst