1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Najlepsze elektroniczne gadżety dla pracowników naukowych oraz pracowników biurowych

Lokowanie produktu

Nowy rok szkolny i nowy semestr na uczelni to wzmożony okres zakupowy nie tylko wśród uczniów oraz studentów. Odpowiednie przygotowania muszą poczynić również pracownicy naukowi. Z myślą o nich, a także o biurowych kolegach po fachu przygotowałem swoje zestawienie ciekawych gadżetów.

16.10.2017
9:12
Najlepsze elektroniczne gadżety dla pracowników naukowych

HONOR 9

 class="wp-image-608840"

Po przekroczeniu pewnego etapu w życiu dochodzi się do wniosku, że logo i marka odgrywają drugorzędne znaczenie. Liczą się przede wszystkim możliwości. Człowiek dorosły to człowiek z masą rachunków i finansowych zobowiązań na głowie. Dlatego stara się ciąć ceny tam, gdzie wydaje się to rozsądne. Honor 9 to właśnie kwintesencja flagowego rozsądku, bez dopłacania kilkuset złotych za samo logo.

Honor 9 to potężny flagowiec, który niczym nie ustępuje produktom innych marek. No, może za wyjątkiem ceny. Ten smartfon kupicie o kilkaset złotych taniej niż alternatywne modele konkurencji. Posiada on tackę na dwie karty SIM oraz dwa obiektywy aparatu. Dzięki nim możemy tworzyć piękne zdjęcia z rozmytym tłem. Honor 9 to świetna propozycja dla świadomego klienta, który nad logo przekłada funkcjonalność i wydajność.

NINTENDO SWITCH

 class="wp-image-608831"

Osoba pracująca na uczelni wie, że zawsze musi być dla studentów. Niestety, młode pokolenie najczęściej zostawia wszystko na ostatnią chwilę. Przez większość semestru pies z kulawą nogą nie zajrzy na dyżur, ale im bliżej sesji, tym dłuższa staje się kolejka przed gabinetem. W moim przypadku świetnym odpoczynkiem między dyżurami oraz zajęciami dydaktycznymi okazał się Nintendo Switch, którego na stałe zacząłem nosić w torbie.

Osoby kończące edukację doskonale pamiętają erę Pegasusa i niesamowitych gier Nintendo. Magię Mario i spółki można teraz odtworzyć w pociągu i autobusie, dzięki hybrydowej konsoli wyposażonej w układ Tegra. Switch to kapitalne rozwiązanie dla osób, które wiele podróżują oraz uwielbiają bawić się ze znajomymi. W czasie przerwy obiadowej wystarczy podać jeden Joy-Con znajomemu i już można rozegrać mecz w FIFĘ 18. Mobilny charakter tego urządzenia jest nie do przecenienia.

SENNHEISER HD 4.50 BTNC

 class="wp-image-608834"

Uniwersalna konstrukcja sprawdza się zarówno wtedy, gdy chcemy posłuchać dobrej muzyki, jak również kiedy potrzebujemy całkowicie odciąć się od otoczenia. Na przykład podczas wykonywania biurowej pracy, siedząc w zatłoczonej redakcji. Niezbędnik ratujący życie.

Kombinacja komfortu znacznie wykraczającego poza swoją klasę z bardzo dobrym brzmieniem i kapitalnym czasem pracy na jednym ładowaniu skutecznie przekonała mnie do tych słuchawek. W tej cenie trudno o równie udaną parę słuchawek z aktywną redukcją hałasu. Gdybyśmy byli w szkole, wystawiłbym Sennheiserom piątkę minus.

ASUS UX410

 class="wp-image-608843"

Chociaż jestem wielkim miłośnikiem ekosystemu Apple’a, praca na uczelni brutalnie zweryfikowała użyteczność tych urządzeń. Infrastruktura multimedialna w zdecydowanej większości jest dostosowana do urządzeń Windows na pokładzie. Rzutniki, projektory, sale informatyczne - jeżeli chce się bezproblemowo korzystać z uczelnianych rozwiązań, sprzęt z systemem Microsoftu okazuje się najbardziej bezpiecznym wariantem.

Na szczęście wydajne laptopy w atrakcyjnych cenach wcale nie muszą wyglądać dziecinnie i odpustowo. Asus UX410 to elegancki sprzęt z aluminiową powłoką, który sprawdzi się podczas biurowej pracy, nawet na najbardziej zaawansowanych programach. Laptop kosztuje mniej niż 3000 zł, a powinien wystarczyć na długie lata użytkowania.

Poradnik zakupowy „Powrót do szkoły” przygotowało sześciu blogerów Spider’s Web.

Oprócz mojego rozdziału, poświęconego gadżetom elektronicznym dla nauczycieli i pracowników biurowych, w poradniku znalazły się także sekcje ze sprzętami m.in. dla uczniów i studentów.

Partnerami tegorocznego poradnika zakupowego Back to School 2017 są Asus oraz Alior Bank, które w oddzielnych strefach prezentują własne produkty stworzone z myślą o nadchodzącym roku szkolnym.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze