Nowoczesna aplikacja musi odpowiadać na aktualne trendy. Citi Handlowy Bikes właśnie to robi

Lokowanie produktu

Jak rozpoznać nowoczesną apkę? Oczywiście można sugerować się jej wyglądem i stylistyką, jednak zdecydowanie ważniejsze jest, czy dany program pasuje do stylu życia jego użytkowników. Doskonale zdają sobie z tego sprawę projektanci aplikacji Citi Handlowy Bikes, która w pełni odpowiada na aktualne trendy.

17.10.2017 10.22
Elektryczne Veturilo

W ostatnich latach nasze życie zmieniło się nie do poznania. Jako społeczeństwo wzbogaciliśmy się i dostrzegliśmy, że pieniądze nie są celem samym w sobie. To tylko narzędzie, które może uczynić nasze życie lepszym. Wiemy już, że nie ma sensu pracować po 12 godzin dziennie tylko po to, by otrzymać uścisk ręki prezesa i ewentualnie kilka groszy do wypłaty więcej. Zauważyliśmy potrzebę zachowywania równowagi między życiem zawodowym oraz osobistym. Zaczęliśmy żyć mądrze i świadomie.

Wystarczy wyjść z domu, by zauważyć, że Polacy dbają o zdrowie.

Idąc parkowymi alejkami można zobaczyć tłumy biegaczy i rowerzystów. Większość z nich korzysta ze smartfonów, na których są zainstalowane aplikacje zdrowotne, takie jak Google Zdrowie czy Endomondo. Pomagają one monitorować swoje zdrowie oraz osiągać lepsze wyniki. Siłownie i kluby fitness pękają w szwach, zaś coraz więcej ludzi stołuje się w pełnoprawnych restauracjach, a nie w barach z kebabem. Przed wyborem najlepszego miejsca na obiad korzystamy z aplikacji Zomato.

Dostrzegamy, że musimy dbać nie tylko o siebie, ale też o najbliższe otoczenie - o dzielnicę, miasto, nasz region. Dlatego segregujemy śmieci, a zamiast własnego samochodu wybieramy komunikację lub częściej wsiadamy na rower miejski. Tym samym zmniejszamy poziom emisji dwutlenku węgla oraz uprawiamy sport za jednym zamachem. Liczbę zaoszczędzonego CO2 oraz spalonych kalorii możemy z kolei monitorować w aplikacji Citi Handlowy Bikes. Pozwala ona też na zaplanowanie treningu lub trasy, a następnie podzielenie się nią w mediach społecznościowych, przede wszystkim na Facebooku.

Aplikacja Citi Handlowy Bikes class="wp-image-582130"

Jazda rowerem miejskim to także świetny sposób oszczędzania. Jak to możliwe? Koszt przejazdu autobusem z dowolnego punktu Warszawy do centrum miasta to około 5 zł. Jeżeli wybierzemy myTaxi lub Ubera, za taką samą trasę zapłacimy kilkadziesiąt złotych. Z kolei godzina jazdy rowerem miejskim kosztuje zaledwie złotówkę. Czas ten spokojnie wystarcza na przejechanie połowy Warszawy, wiem to z praktyki.

Co więcej, najbardziej oszczędni rowerzyści nie muszą w ogóle płacić za używanie roweru miejskiego, ponieważ pierwsze 20 minut korzystania z niego jest darmowe. Aplikacja Citi Handlowy Bikes, za pomocą powiadomienia z donośnym dźwiękiem, da znać użytkownikowi o tym, że czas bezpłatnej jazdy skończy się za kilka minut. Wówczas będzie można podjechać do najbliższej stacji i zmienić rower lub pokonać pozostałą część trasy w inny sposób, chociażby pieszo.

Citi Handlowy Bikes pozwala także na korzystanie pieniędzy w inny sposób.

Znajdują się tam oferty banku Citi Handlowy. Dziś pozwalają one na założenie karty kredytowej lub konta w banku, a niebawem będą tam pojawiać się oferty pozwalające na mądre wydawanie pieniędzy i tym samym - oszczędzanie.

Citi Handlowy Bikes class="wp-image-582136"

Nie będzie to jednak jedyna nowość, która pojawi się w programie i niebawem powinniśmy spodziewać się w nim nowych funkcji. Jakich? Tego jeszcze nie udało się nam dowiedzieć. Zdradzono nam tylko, że warto czekać na jej kolejne aktualizacje.

* Wpis powstał ze współpracy z bankiem Citi Handlowy.

Lokowanie produktu
Najnowsze