REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Zakupy

Allegro rozdaje kupony na 30 zł za zakupy z Android Pay

Allegro ruszyło z bardzo atrakcyjną promocją, w której można odebrać kupon na 30 zł po płatności poprzez Android Pay.

17.10.2017
14:35
Allegro rozdaje kupony na 30 zł za zakupy z Android Pay
REKLAMA
160 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Android Pay jest dostępny jako metoda płatności na Allegro od marca bieżącego roku. Teraz serwis zamierza wypromować ten rodzaj płatności poprzez promocję, w której możemy dostać kupon o wartości 30 zł.

Jak odebrać kupon o wartości 30 zł na Allegro?

W tym celu trzeba kupić dowolny produkt poprzez aplikację Allegro i zapłacić przy użyciu Android Pay. Kwota zakupu jest dowolna. Następnie w aplikacji pojawi się kupon o wartości 30 zł, który można wykorzystać na kolejne zakupy.

Kupon działa na zakupy o dowolnej wartości, ale jest pewne ograniczenie przy zakupach produktów kosztujących 30 zł i mniej. Jeśli zrobimy zakupy na taką kwotę, nie możemy pokryć całego kosztu z kuponu. W takim przypadku będziemy musieli zapłacić 1 zł, co i tak jest bardzo dobrą okazją cenową.

Jak widać, promocja jest naprawdę atrakcyjna. Regulamin zakłada, że każdy użytkownik aplikacji Allegro może otrzymać tylko jeden kupon.

Kto może korzystać z Android Pay?

Allegro rozdaje kupony na 30 zł za zakupy z Android Pay class="wp-image-527738" title="Allegro rozdaje kupony na 30 zł za zakupy z Android Pay"

Android Pay jest dostępny na wszystkich urządzeniach z Androidem, które mają system w wersji KitKat 4.4 lub nowszy. Ważna uwaga: z powodów bezpieczeństwa, Android Pay nie zadziała na telefonie który jest lub był zrootowany.

Do systemu można podpiąć karty kredytowe i debetowe MasterCard i Visa z ośmiu banków: Alior Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank Zachodni WBK, Eurobank, mBank, Nest Bank, Orange Finanse i T-Mobile Usługi Bankowe.

REKLAMA

Po dodaniu karty możemy płacić z Android Pay zarówno w aplikacjach (tak właśnie działa aplikacja Allegro), jak i w fizycznych sklepach. W tym drugim przypadku wymagany jest smartfon z łącznością NFC. Jeżeli masz takie urządzenie, zapłacisz praktycznie w każdym terminalu, w którym da się płacić zwykłą kartą zbliżeniową.

Z promocji nie skorzystają posiadacze iPhone’ów i smartfonów z Windows Phone, o ile jeszcze się jacyś ostali. Promocja Allegro potrwa do 18 grudnia, a kupon można wykorzystać przez dwa tygodnie od jego otrzymania.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA