REKLAMA

Allegro rozdaje kupony na 30 zł za zakupy z Android Pay

Allegro ruszyło z bardzo atrakcyjną promocją, w której można odebrać kupon na 30 zł po płatności poprzez Android Pay.

17.10.2017 12.35
Allegro rozdaje kupony na 30 zł za zakupy z Android Pay
REKLAMA
REKLAMA

Android Pay jest dostępny jako metoda płatności na Allegro od marca bieżącego roku. Teraz serwis zamierza wypromować ten rodzaj płatności poprzez promocję, w której możemy dostać kupon o wartości 30 zł.

Jak odebrać kupon o wartości 30 zł na Allegro?

W tym celu trzeba kupić dowolny produkt poprzez aplikację Allegro i zapłacić przy użyciu Android Pay. Kwota zakupu jest dowolna. Następnie w aplikacji pojawi się kupon o wartości 30 zł, który można wykorzystać na kolejne zakupy.

Kupon działa na zakupy o dowolnej wartości, ale jest pewne ograniczenie przy zakupach produktów kosztujących 30 zł i mniej. Jeśli zrobimy zakupy na taką kwotę, nie możemy pokryć całego kosztu z kuponu. W takim przypadku będziemy musieli zapłacić 1 zł, co i tak jest bardzo dobrą okazją cenową.

Jak widać, promocja jest naprawdę atrakcyjna. Regulamin zakłada, że każdy użytkownik aplikacji Allegro może otrzymać tylko jeden kupon.

Kto może korzystać z Android Pay?

Allegro rozdaje kupony na 30 zł za zakupy z Android Pay class="wp-image-527738" title="Allegro rozdaje kupony na 30 zł za zakupy z Android Pay"

Android Pay jest dostępny na wszystkich urządzeniach z Androidem, które mają system w wersji KitKat 4.4 lub nowszy. Ważna uwaga: z powodów bezpieczeństwa, Android Pay nie zadziała na telefonie który jest lub był zrootowany.

Do systemu można podpiąć karty kredytowe i debetowe MasterCard i Visa z ośmiu banków: Alior Bank, BGŻ BNP Paribas, Bank Zachodni WBK, Eurobank, mBank, Nest Bank, Orange Finanse i T-Mobile Usługi Bankowe.

REKLAMA

Po dodaniu karty możemy płacić z Android Pay zarówno w aplikacjach (tak właśnie działa aplikacja Allegro), jak i w fizycznych sklepach. W tym drugim przypadku wymagany jest smartfon z łącznością NFC. Jeżeli masz takie urządzenie, zapłacisz praktycznie w każdym terminalu, w którym da się płacić zwykłą kartą zbliżeniową.

Z promocji nie skorzystają posiadacze iPhone’ów i smartfonów z Windows Phone, o ile jeszcze się jacyś ostali. Promocja Allegro potrwa do 18 grudnia, a kupon można wykorzystać przez dwa tygodnie od jego otrzymania.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA