REKLAMA

Apple Watch Series 3 trafi do Polski. W bardzo okrojonej ofercie

Apple Watch Series 3 pojawi się w Polsce. Poznaliśmy już ceny i datę premiery. Apple chyba się zorientował, że w Polsce zarabia się gorzej niż w Stanach.

13.09.2017 13.44
Apple Watch series 3 ceny w Polsce
REKLAMA
REKLAMA

Największą nowością w nowym zegarku Apple'a jest wsparcie dla modułu LTE. Apple Watch Series 3 sam łączy się z siecią komórkową. Można korzystać z aplikacji, wymieniać wiadomości, a także odbierać i nawiązywać połączenia z zegarka zostawiając telefon w domu.

Apple Watch series 3 ceny w Polsce class="wp-image-591323"

Niestety Apple Watch Series 3 w wersji LTE nie trafi do naszego kraju.

Nie będzie też powodu, by sprowadzać ten zegarek na własną rękę, póki nie zaczną go wspierać nasi rodzimi operatorzy. Apple Watch Series 3 ma wbudowaną kartę SIM, która współdzieli numer z tym wykorzystywanym w iPhonie.

Aby Apple Watch Series 3 działał, operator musi po swojej stronie spiąć numer klienta z kartą wbudowaną w zegarek. Jak na razie Apple udało się przekonać do współpracy tylko kilka telekomów na świecie.

Apple Watch Series 3 w Polsce - ceny i dostępność.

W naszym kraju pojawi się wyłącznie zegarek Apple'a 3 generacji w wersji bez modułu LTE. Na urządzenie będzie można składać zamówienie przedpremierowe już 15 września, ale dostawy przewidziane są dopiero na 29 września, a wersji Nike+ na 5 października. W krajach takich jak Stany Zjednoczone Apple Watch Series 3 będzie dostępny już 22 września, czyli tydzień wcześniej.

Apple Watch series 3 ceny w Polsce class="wp-image-591324"

W sprzedaży w Polsce będzie dostępna tylko jedna, podstawowa wersja zegarka Apple Watch Series 3 z modułem GPS w cenach 1599 zł (koperta 38 mm) i 1749 zł (koperta 42 mm). Będzie to zegarek z aluminiową obudową z różnymi paskami sportowymi. Droższych wersji oficjalnymi kanałami nie kupimy nad Wisłą.

Zabraknie w Polsce, przynajmniej z początku, Apple Watch Series 3 w wersji stalowej i ceramicznej.

REKLAMA

W sprzedaży pozostaje Apple Watch Series 1 bez modułu GPS w cenie 1199 zł i 1349 zł za wersję z kopertą odpowiednio 38 mm i 42 mm. Apple Watch Series 2 z GPS został natomiast wycofany ze sprzedaży.

Będzie można zakupić też zegarek z paskami z edycji Nike+, ale w naszej wersji sklepu nie ma jednak edycji Hermes i Edition. By spersonalizować nowe zegarki paski i bransolety w najróżniejszych kształtach i kolorach będzie można dokupić osobno.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA