Beton na bezchmurnym niebie - złapane smartfonem #142

Lokowanie produktu

0 proc. chmur, 100 proc. żaru.

01.08.2017 21.12
tookapic, samsung galaxy a5 2017, złapane smartfonem

Codziennie dzielę się z wami jednym najlepszym zdjęciem, które wykonałem danego dnia smartfonem Samsung Galaxy A5 2017.

Ubiegły tydzień w moim fotograficznym projekcie na Tookapic został zdominowany przez kolor pomarańczowy. Zapowiada się na to, że ten tydzień będzie realizowany pod kolorem niebieskim. Bezchmurne niebo i żar lejący się z góry podyktowały dzisiejszy kadr. Dzisiejsze zdjęcie dnia to typowy miejski widok, ale chciałem pokazać go z nieco innej perspektywy.

Kadr zbudowany na podobnej zasadzie pokazałem też na początku lipca.

Dzisiejsze zdjęcie jest bardziej surowe. Chciałem zagrać liniami i perspektywą. Zwężający się betonowy słup tworzy kolejne dwie linie, a dodatkowe ostre przejście światła w cień rysuje jeszcze jedną kreskę.

Tytułowa fotografia nie wymagała żadnej obróbki, ale dodałem coś od siebie w postprocesie. Zastosowałem filtr o nazwie E3 w aplikacji VSCO i zwiększyłem odrobinę kontrast. A jeśli jesteśmy przy VSCO, polecam zajrzeć do tej aplikacji, ponieważ nadchodzą duże zmiany. Nareszcie znajdziemy w niej filtry wideo.

Kolejne zdjęcie już jutro. W międzyczasie zapraszam do obejrzenia mojego profilu na Tookapic, gdzie znajdziecie wszystkie zdjęcia powstałe w naszym projekcie fotograficznym tworzonym wspólnie z Samsungiem i Tookapic.

Lokowanie produktu
Najnowsze