Gry  / News

Kolekcjonerskie pudełka i wyjątkowa zawartość - gra Wiedźmin w wyjątkowym stylu wraca na sklepowe półki

Picture of the author

Dosłownie kilka dni temu zapowiedziana została reedycja gry Wiedźmin. Teraz CDP Red idzie za ciosem i wydaje podobne wersje kolejnych części sagi o Geralcie z Rivii.

Przypomnijmy, że pierwsza część gry w steelbooku pojawi się już za miesiąc, 22 września 2017 roku i będzie kosztować 48,9 zł. W bardzo ładnym steelbooku będzie można znaleźć grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona, wzbogaconą o wszystkie wydane łatki. Jest to edycja kompletna, w pełni poprawiona.

Należy się spodziewać, że zostanie ona dostosowana do najnowszych standardów i będzie można ją bezproblemowo uruchomić na najnowszych komputerach. Choć wiele osób może nie być świadomych upływu czasu, to pierwszy Wiedźmin trafił do sklepów, gdy Windows 7 nie istniał, a na zdecydowanej większości maszyn zainstalowany był Windows XP. Wprowadzenie takich poprawek może być niezbędne.

Niecały miesiąc później pojawi się druga część gry, wydana w podobnym steelbooku.Dosłownie kilka dni temu zapowiedziana została reedycja pierwszej części Wiedźmina w steelbooku. Teraz CDP Red idzie za ciosem i wydaje podobne wersje kolejnych części sagi o Geralcie z Rivii.

Wiedźmin 2: Zabójca Królów Edycja Rozszerzona do sklepów trafi 20 października 2017 roku i będzie kosztował 59,9 zł. Gra zostanie wzbogacona o wszystkie łatki, DLC oraz ulepszenia, które kiedykolwiek zostały wydane.

Oprócz tego kupując grę otrzymamy oficjalną ścieżkę dźwiękową w formacie MP3, mapę świata, podręcznik zadań oraz cyfrową wersję komiksu pt. “Racja Stanu”. Tytuł będzie dostępny wyłącznie w wersji PC. Może to zasmucić posiadaczy konsol Xbox One oraz Xbox 360, na których także można uruchomić drugą część Wiedźmina.

Jeszcze później, 17 listopada, zostanie wydana reedycja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Będzie to edycja gry roku, która zawiera dodatki “Serca z kamienia” oraz “Krew i Wino”. Kupując ten tytuł gracz otrzyma nawet kilkaset godzin rozgrywki. Coś o tym wiem, ponieważ sam w Wiedźmina grałem blisko rok, średnio po godzinie dziennie.

Dodatkowo zestaw zawiera specjalny koncert Video Game Show, prezentujący utwory ze ścieżki dźwiękowej do gry w koncertowym wydaniu. Cena tego wydania? 168,9 zł za wersję PC, 213,9 zł za wersję na konsolę PlayStation 4 oraz 218,9 zł za grę na konsolę Xbox One.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst