REKLAMA

Kolekcjonerskie pudełka i wyjątkowa zawartość - gra Wiedźmin w wyjątkowym stylu wraca na sklepowe półki

Dosłownie kilka dni temu zapowiedziana została reedycja gry Wiedźmin. Teraz CDP Red idzie za ciosem i wydaje podobne wersje kolejnych części sagi o Geralcie z Rivii.

17.08.2017 09.17
Sapkowski
REKLAMA
REKLAMA

Przypomnijmy, że pierwsza część gry w steelbooku pojawi się już za miesiąc, 22 września 2017 roku i będzie kosztować 48,9 zł. W bardzo ładnym steelbooku będzie można znaleźć grę Wiedźmin: Edycja Rozszerzona, wzbogaconą o wszystkie wydane łatki. Jest to edycja kompletna, w pełni poprawiona.

Należy się spodziewać, że zostanie ona dostosowana do najnowszych standardów i będzie można ją bezproblemowo uruchomić na najnowszych komputerach. Choć wiele osób może nie być świadomych upływu czasu, to pierwszy Wiedźmin trafił do sklepów, gdy Windows 7 nie istniał, a na zdecydowanej większości maszyn zainstalowany był Windows XP. Wprowadzenie takich poprawek może być niezbędne.

Niecały miesiąc później pojawi się druga część gry, wydana w podobnym steelbooku.Dosłownie kilka dni temu zapowiedziana została reedycja pierwszej części Wiedźmina w steelbooku. Teraz CDP Red idzie za ciosem i wydaje podobne wersje kolejnych części sagi o Geralcie z Rivii.

Wiedźmin 2: Zabójca Królów Edycja Rozszerzona do sklepów trafi 20 października 2017 roku i będzie kosztował 59,9 zł. Gra zostanie wzbogacona o wszystkie łatki, DLC oraz ulepszenia, które kiedykolwiek zostały wydane.

Oprócz tego kupując grę otrzymamy oficjalną ścieżkę dźwiękową w formacie MP3, mapę świata, podręcznik zadań oraz cyfrową wersję komiksu pt. “Racja Stanu”. Tytuł będzie dostępny wyłącznie w wersji PC. Może to zasmucić posiadaczy konsol Xbox One oraz Xbox 360, na których także można uruchomić drugą część Wiedźmina.

Dosłownie kilka dni temu zapowiedziana została reedycja pierwszej części gry Wiedźmin w steelbooku. Teraz CDP Red idzie za ciosem i wydaje podobne wersje kolejnych części sagi o Geralcie z Rivii.
REKLAMA

Jeszcze później, 17 listopada, zostanie wydana reedycja gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Będzie to edycja gry roku, która zawiera dodatki “Serca z kamienia” oraz “Krew i Wino”. Kupując ten tytuł gracz otrzyma nawet kilkaset godzin rozgrywki. Coś o tym wiem, ponieważ sam w Wiedźmina grałem blisko rok, średnio po godzinie dziennie.

Dodatkowo zestaw zawiera specjalny koncert Video Game Show, prezentujący utwory ze ścieżki dźwiękowej do gry w koncertowym wydaniu. Cena tego wydania? 168,9 zł za wersję PC, 213,9 zł za wersję na konsolę PlayStation 4 oraz 218,9 zł za grę na konsolę Xbox One.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA