[Wyniki] Konkurs: dzisiaj premiera Uncharted: Zaginione Dziedzictwo. Mamy dla was pięć kodów z najlepszą grą akcji tego lata

Lokowanie produktu

Świetne Uncharted: Zaginione Dziedzictwo wylądowało na sklepowych półkach. Samodzielny dodatek może nabyć każdy użytkownik PS4, nawet bez posiadania podstawowej wersji programu. Alternatywną metodą zdobycia gry jest wzięcie udziału w konkursie, który organizujemy razem z PlayStation Polska.

29.08.2017 15.38
Konkurs Uncharted: Zaginione Dziedzictwo - wygraj jedną z pięciu gier

Razem z PlayStation Polska przygotowaliśmy konkurs, w którym może wziąć udział każdy czytelnik Spider’s Web. Do rozdania mamy pięć kodów na grę Uncharted: Zaginione Dziedzictwo do zrealizowania w PS Store. Aby zdobyć jeden z nich, będziecie musieli nieco rozbudzić fantazję, realizując proste konkursowe zadanie.

Aby wygrać Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, musicie przedstawić nam autorski pomysł na wielki skarb.

Uncharted to seria gier akcji, w której bohaterowie zawsze byli na tropie jakiejś wielkiej fortuny. W ostatniej odsłonie poszukiwano skarbu pirata Henry’ego Every’ego, który w XVII wieku łupił indyjskie konwoje. W jego ręce wpadało złoto, srebro oraz kamienie szlachetne. Każdy pochwycony statek miał tyle cennego ładunku, że piraci pod banderą Every’ego otrzymywali równowartość 80-letniej pensji ówczesnego marynarza!

Redaktorów Spider’s Web oraz przedstawicieli PlayStation Polska ciekawi, za jakimi innymi skarbami mogliby uganiać się bohaterowie przyszłych odsłon serii Uncharted. Tutaj pojawiacie się wy, wasze zdolności, wasza kreatywność oraz wasza fantazja. Chcemy, abyście w komentarzu pod tym tym tekstem przedstawili nam własny pomysł na skarb, który może pełnić rolę fabularnej osi w kolejnej odsłonie Uncharted.


Forma prezentacji jest dowolna. Może być to opis tekstowy, poemat, plik audio z własnym utworem, rysunek, praca w programie graficznym, origami czy cokolwiek innego, co przyjdzie wam do głowy. Dodatkowe punkty zostaną przyznane za zgodność historyczną, lecz nie jest to kryterium przesądzające o zwycięstwie. Równie ważne jest zaangażowanie w projekt, a także ciekawy pomysł. Komisja konkursowa, na którą składają się redaktorzy Spider’s Web oraz przedstawiciele PlayStation Polska, wybiorą pięć najciekawszych prac.

Konkursowe prezentacje można prezentować w komentarzach pod tym tekstem od momentu publikacji wpisu na Spider’s Web. Macie na to czas do niedzieli, 27 sierpnia 2017 roku, do godziny 23:59. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni dzień później, tj. 28 sierpnia 2017 roku, w formie aktualizacji treści we wpisie, który właśnie czytacie. Pamiętajcie, aby podczas dodawania komentarza Disqus podawać poprawne adresy e-mail. To właśnie za ich pomocą będziemy się kontaktować ze zwycięzcami.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie i jak zwykle już nie możemy się doczekać waszych pomysłów!

Aktualizacja 29 sierpnia 2017: Zwycięskie komentarze należą do internautów: Krzysiek Cichoń, Johnny Matejko, Michał Lut, Jakub Sikorski oraz Kamil. Dziękujemy wszystkim za kapitalne pomysły. Miłego grania!

Lokowanie produktu
Najnowsze