REKLAMA

Szukasz świetnego minimalistycznego zdjęcia na tapetę? Możesz już pobrać oficjalne tła z Galaxy Note 8

Równo dwa tygodnie przed premierą Samsunga Galaxy Note 8 do sieci trafiły tapety z tego urządzenia. Możesz je pobrać.

09.08.2017 09.23
Szukasz nowej tapety? Możesz już pobrać oficjalne tła z Galaxy Note 8
REKLAMA
REKLAMA

Jeśli znudziła ci się twoja tapeta, być może przypadną ci do gustu grafiki z Samsunga Galaxy Note 8, które właśnie trafiły do sieci. Tapety udostępnił jako pierwszy wietnamski serwis SamsungVN, ale wpis został szybko usunięty. W internecie nic jednak nie ginie, dlatego paczka została szybko udostępniona dalej.

Tapety z Note’a 8 powinny spodobać się fanom minimalistycznych zdjęć natury.

18 tapet z Samsunga Galaxy Note 8 można pobrać z albumu w serwisie imgur. Są to minimalistyczne kompozycje utrzymane w kilku tonacjach kolorystycznych. Samsung lubi takie zabiegi. W przypadku Galaxy S8 kolor tapet odzwierciedlał kolory obudowy urządzeń, więc prawdopodobnie to samo będzie dotyczyć ósmego Note’a.

Wśród tapet znajdziemy zdjęcia krajobrazów, a także geometryczne kompozycje bazujące na liniach i okręgach. Na niektórych tapetach okręgi są ułożone w cyfrę 8.

Tapety mają rozdzielczość 2560x2560 pikseli, więc sprawdzą się na ekranach o wysokiej rozdzielczości. Z drugiej strony, ekran Galaxy Note’a 8 ma mieć więcej linii w pionie, ponieważ rozdzielczość ma wynosić 1440 x 2960 pikseli. Tyle samo, ile w serii Galaxy S8.

Samsung Galaxy Note 8 zadebiutuje 23 sierpnia.

 class="wp-image-576312"

O smartfonie wiemy już naprawdę dużo. Poznaliśmy m.in wygląd urządzenia, w którym na pierwszy plan wychodzi ekran Infinity znany z Samsungów Galaxy S8 i S8 Plus. Tym razem obudowa wokół wyświetlacza będzie nieco mniej zaoblona.

REKLAMA

Najważniejszym elementem - przynajmniej z mojego punktu widzenia - będzie jednak aparat. Samsung po raz pierwszy wprowadzi podwójny obiektyw i jestem naprawdę ciekaw, jak podejdzie do tego tematu. Poprzednie flagowe smartfony Samsunga mają rewelacyjne aparaty, więc poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko.

Bądźcie z nami 23 sierpnia, a nie przegapicie żadnych ważnych i ciekawych informacji odnośnie nowego Note’a 8!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA