REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Social media

Jeszcze więcej zdjęć i filmów na Instagramie. Od teraz można je dodawać nawet w komentarzach

Najnowsza aktualizacja aplikacji Instagram dość mocno namiesza w komentarzach w tym serwisie. Od dzisiaj zdjęcia i filmy komentować można za pomocą… zdjęć i filmów.

18.08.2017
9:58
instagram aktualizacja komentarze
REKLAMA
REKLAMA

Tym sposobem Instagram chce ożywić nieco sekcję komentarzy pod materiałami publikowanymi przez użytkowników tego serwisu. Zmiany spowodują też, że cała platforma stanie się odrobinę bardziej interaktywna. I odrobinę bardziej podobna do Snapchata, ale do tego chyba już się przyzwyczailiśmy.

instagram aktualizacja komentarze class="wp-image-584925"

Żeby w swoim komentarzu zamieścić zdjęcie, bądź wideo wystarczy wcisnąć opcję „Skomentuj” po prawej stronie, pod opublikowaną fotką. Z chęcią pokazałbym wam, jak to wygląda w polskiej wersji, niestety jednak mój telefon nie otrzymał jeszcze aktualizacji.

instagram aktualizacja komentarze class="wp-image-584926"
Nowa funkcja pozwala na całkiem zabawne fotomontaże pod komentowanym zdjęciem

Opcja interaktywnego komentarza wywoła od razu przedni aparat w naszym smartfonie. Oprócz selfie, do komentarza dołączona będzie również naklejka ze zdjęciem, które komentujemy. Pozwala to na odrobinę kreatywności i tworzenie śmiesznych fotomontaży. Agencje reklamowe zapewne już teraz zastanawiają się, jak nową funkcję wykorzystać komercyjnie.

Komentowanie przy pomocy zdjęć uważam za fajny pomysł.

REKLAMA

Może nie jest to zmiana, która przyda się wszystkim użytkownikom, jednak uważam, że dzięki niej zobaczymy kilka fajnych i kreatywnych komentarzy na Instagramie. Podoba mi się też, że Instagram nie przestaje się rozwijać, choć jest to coraz trudniejsze zadanie.

Koniec końców, nie da się stale rozszerzać funkcjonalności serwisu, którego bazowym założeniem jest dzielenie się swoimi zdjęciami i krótkimi nagraniami wideo. Co będzie, gdy skończą im się pomysły na nowe funkcje?

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA