REKLAMA

Tej promocji gracze nie powinni przegapić. Dell zwraca w grach prawie połowę wartości komputera

Osoby zamierzające w najbliższej przyszłości kupić komputer do gier, powinny zwrócić szczególną uwagę na modele Dell oraz Alienware. Są one dostępne w promocji Grabonament, w ramach której można otrzymać wartościowe prezenty.

29.08.2017 08.29
Rekordowa Sprzedaż sprzętu dla graczy w 2016 roku.
REKLAMA
REKLAMA

Komputery do gier niestety nie należą do tanich urządzeń. Po wydaniu kilku tysięcy złotych na potężną maszynę często okazuje się, że w swoim planie wydatków nie przewidzieliśmy, że na naszym nowym komputerze będziemy chcieli grać w najnowsze tytuły. Wówczas przez długie tygodnie trzeba odkładać na wymarzone gry, a w międzyczasie cieszyć się starszymi, już posiadanymi tytułami.

By uniknąć tej sytuacji, warto skorzystać z promocji Grabonament.

Ta organizowana przez Della akcja pozwala na otrzymanie sześciu wybranych przez siebie gier (w tym preorderów) ze sklepu Muve.pl. Wartość każej z nich nie może przekroczyć 249,9 zł. Oprócz tego osoby biorące udział w promocji otrzymują za 1 zł plecak na laptopa o wartości 259 zł. Jest to ciekawy i przydatny dodatek, ale nie tak atrakcyjny jak sześć gier.

Osoby biorące udział w promocji abonament otrzymają taki plecak za 1 zł. class="wp-image-587074"

Osoby korzystające z promocji nie muszą wybierać wszystkich tytułów od razu. Grabonament to rodzaj półrocznego abonamentu, który pozwala na wybranie jednej gry miesięcznie. Akcja ta jest tym bardziej godna uwagi, że wielkimi krokami zbliża się ostatni kwartał bieżącego roku. Czas, w którym pojawiają się najpopularniejsze i najbardziej wyczekiwane gry..

Jak skorzystać z promoccji?

Przede wszystkim należy kupić gamingowy laptop Dell Inspiron 7567, Alienware 15 lub Alienware 17 w sklepach Komputronik, Media Expert, RTV Euro AGD, Sferis lub X-Kom. Zakupu należy dokonać do 30.09.2017 r. Następnie trzeba zarejestrować go na stronie promocyjnej WeAreTheGame.pl w ciągu 14 dni od daty zakupu. Potem będzie można swobodnie korzystać z opisanego tu abonamentu i otrzymywać co miesiąc jedną grę.

Kupno komputera Dell Inspiron 7567 to najtańszy sposób na wzięcie udziału w promocji Grabonament. class="wp-image-587073"

Większość z was pewnie zastanawia się, jak skorzystać z tej promocji najniższym kosztem. By to zrobić, należy kupić komputer Dell Inspiron 7567, który można kupić za 3899 zł. Modele Alienware biorące udział w promocji są konstrukcjami zdecydowanie droższymi, przeznaczonymi dla bardzo zamożnych klientów. Tak niska cena laptopa w połączeniu ze sporą wartością dodatków oznacza, że można odzyskać (w formie gier) 45 proc. kosztu laptopa. To bardzo dużo.

REKLAMA

Grabonament to jedna z najciekawszych promocji na komputery dla graczy.

Ciekawi mnie, czy inni producenci laptopów również zdecydują się na podobną akcję. Mam nadzieję, że tak. Szczególnie liczę tu na Asusa, którego sprzęty do gier podobają mi się bardziej niż modele Della. Jednak gdybym miał wybierać między nimi teraz, raczej kupiłbym sprzęt amerykańskiej firmy. Zrobiłbym to jednak głównie ze względu na wyżej opisane bonusy, czyli całkiem ładny plecak i sześć nowych gier, których wartość to znaczna część ceny najtańszego komputera dostępnego w promocji.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA