REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Znamy zawartość wrześniowej paczki Games With Gold. Będzie w co pograć!

Przypominamy graczom posiadającym subskrypcję Xbox Live Gold o tym, jakich nowych gier mogą się spodziewać w tym miesiącu. Wrześniowy pakiet dla subskrybentów, podobnie jak w sierpniu, daje radę.

24.08.2017
20:48
Games With Gold wrzesień 2017 - wiemy, jakie produkcje czekają na graczy
REKLAMA
REKLAMA

Jak zwykle użytkownicy otrzymują cztery gry: dwie na Xbox 360 (z funkcją wstecznej kompatybilności) oraz dwie na Xbox One.

Uwaga: jeśli nie masz Xbox One, przypisz je do konta na stronie Xbox po zalogowaniu. Tym sposobem, gdy kupisz nową konsolę, gry będą na ciebie czekały już w kolekcji.

Games with Gold wrzesień 2017 - co znalazło się w paczce gier?

Zaczynamy z grubej rury. Forza Motorsport 5: Racing Game of the Year Edition  na Xbox One to dokonała gra wyścigowa, której nie trzeba nikomu przedstawiać - tutaj z pakiecie ze wszystkimi dodatkami - m.in. z Top Gear Car Pack. Będzie jeżdżone!

 class="wp-image-586468"

Drugą grą na Xbox One będzie Oxenfree, gra przygodowa w klimacie thrillera. Tajemnicze wydarzenia na ponurej wyspie przedstawione są w formie klasycznej, ale emocjonującej przygodówki.

 class="wp-image-586470"

Wśród gier z Xbox 360 (działających również na Xbox One) pierwszą jest Hydro Thunder Hurricane - zręcznościówka, w której ścigamy się futurystycznymi poduszkowcami. Ta gra zawsze przypominała mi nieco klasyczne produkcje z serii Wipeout. Jest to świetna zabawa dla każdego miłośnika arcade’owych ścigałek.

 class="wp-image-586469"

Drugą grą z Xbox 360 jest absolutna klasyka - Battlefield 3. Tej gry, podobnie jak Forzy, nie musimy nikomu przedstawiać - wcielamy się w niej żołnierza elitarnej jednostki marines, a akcja rozgrywa się w różnych miejscach na świecie.

REKLAMA
 class="wp-image-586467"

Warto pamiętać, że wciąż przez kilka dni pobrać możny sierpniowe gry z Games With Gold. Tam również było kilka solidnych produkcji - szkoda je przegapić!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA