REKLAMA

Masz subskrypcję Xbox Live Gold? Odbierz w sierpniu świetne gry

Gracze posiadający subskrypcję Xbox Live Gold otrzymują co miesiąc paczkę gier do pobrania. Raz są to gry lepsze, raz gorsze, czasami trafią się prawdziwe perełki - tam moim zdaniem będzie już w sierpniu.

25.07.2017 18.56
Masz subskrypcję Xbox Live Gold? Odbierz w sierpniu świetne gry
REKLAMA
REKLAMA

Użytkownicy posiadający Xbox 360 otrzymują dwie gry miesięcznie, a gracze z Xbox One aż cztery: dwie gry z Xbox One oraz dwie gry z Xbox 360, których kompatybilność wsteczna jest gwarantowana.

Warto pamiętać, że nawet jeśli nie posiadamy jeszcze konsoli Xbox One, możemy gry dodać do naszego konta, klikając w interfejsie webowym Xbox.com. Warto to robić, bo gdy zdecydujemy się na aktualizację konsoli, będziemy mieli czekającą na nas sporą bibliotekę gier.

W sierpniu gracze otrzymają następujące gry:

Xbox One: Slime Rancher. Możliwe że nie słyszeliście o tej grze, moim zdaniem niesłusznie! Gra jest czymś w rodzaju podobnego do Minecraft sandboksa, w której nie tylko eksplorujemy okolicę, ale i zdobywamy surowce przez prowadzenie farmy z tytułowymi kolorowymi szlamami.

 class="wp-image-580413"

Xbox One: Trials Fusion. Kultowa gra polegająca na balansowaniu dwukołowym pojazdem. Z poziomu na poziom coraz większe wyzwania, również w formie rywalizacji z innymi graczami.

 class="wp-image-580414"

Xbox 360 (oraz wsteczna kompatybilność): Bayonetta. Ten tytuł warto znać - kultowa gra akcji z seksowną czarownicą wyposażoną w pistolety w roli głównej. Gra została stworzona przez twórców serii Devil May Cry.

 class="wp-image-580415"

Xbox 360 (oraz wsteczna kompatybilność): Red Faction Armageddon. W tej futurystycznej strzelance należącej do nieco zapomnianej serii powracamy na Marsa.

 class="wp-image-580416"
REKLAMA

Jednak zanim zacznie się sierpień, warto pamiętać, że wciąż można pobrać gry z promocji lipcowej:

  • Xbox One: Runbow (do 15. sierpnia)
  • Xbox One: Grow Up (do 31. lipca)
  • Xbox 360 oraz wsteczna kompatybilność na Xbox One: LEGO Pirates of the Carribean (do 31. lipca)
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA