REKLAMA

Przedstawiamy poradnik zakupowy Back to School 2017

Właśnie opublikowaliśmy poradnik zakupowy “Back to School 2017”. W tej multimedialnej kreacji nasi blogerzy oraz partnerzy polecają nowoczesne urządzenia, które przydadzą się w pracy, nauce oraz rozrywce.

30.08.2017 10.00
Back to School 2017 - przedstawiamy poradnik zakupowy Spider's Web
REKLAMA

Rok szkolny zaczyna się już za moment, ale to wcale nie znaczy, że jesteśmy na niego przygotowani. Jako ojciec dwójki chłopców w wieku szkolnym doskonale wiem, że zakupy lubią przeciągać się do ostatniej chwili. Wiele osób dopiero niebawem zacznie kupować podręczniki, zeszyty oraz przybory szkolne.

REKLAMA

A przecież podręczniki i przybory to nie wszystko. W końcu żyjemy w XXI wieku, a dzieci bardzo chętnie korzystają ze wszystkich technologicznych nowinek. Dlatego my, jako wiodące medium technologiczne w Polsce, polecamy nowoczesne pomoce naukowe oraz ciekawe urządzenia, które nie tylko pomogą w nauce, ale też przy których można miło spędzać czas.

Poradnik zakupowy “Back to School 2017” został podzielony na sześć kategorii.

Każdy bloger poleca wyselekcjonowane sprzęty przydatne w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum oraz na studiach. Nie zabrakło też oddzielnej strefy dla nauczycieli oraz pracowników biurowych, którzy również mogą zechcieć wymienić swój sprzęt na nowy.

W tym roku postawiliśmy nie tylko na zdjęcia, ale też bardziej wyszukane multimedia. W każdej sekcji naszej publikacji znajduje się film przygotowany przez blogera, a większość zaprezentowanych produktów można też obejrzeć w 360 stopniach. Wszystko po to, by jak najlepiej poznać sprzęt przed zakupem.

REKLAMA

Partnerami tegorocznego poradnika zakupowego „Back to School 2017” są Asus oraz Alior Bank, które w oddzielnych strefach prezentują własne produkty stworzone z myślą o nadchodzącym roku szkolnym.

A teraz, bez zbędnego przedłużania, zapraszamy do sprawdzenia naszej publikacji. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA