REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Przedstawiamy poradnik zakupowy Back to School 2017

Właśnie opublikowaliśmy poradnik zakupowy “Back to School 2017”. W tej multimedialnej kreacji nasi blogerzy oraz partnerzy polecają nowoczesne urządzenia, które przydadzą się w pracy, nauce oraz rozrywce.

30.08.2017
12:00
Back to School 2017 - przedstawiamy poradnik zakupowy Spider's Web
REKLAMA
198 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Rok szkolny zaczyna się już za moment, ale to wcale nie znaczy, że jesteśmy na niego przygotowani. Jako ojciec dwójki chłopców w wieku szkolnym doskonale wiem, że zakupy lubią przeciągać się do ostatniej chwili. Wiele osób dopiero niebawem zacznie kupować podręczniki, zeszyty oraz przybory szkolne.

A przecież podręczniki i przybory to nie wszystko. W końcu żyjemy w XXI wieku, a dzieci bardzo chętnie korzystają ze wszystkich technologicznych nowinek. Dlatego my, jako wiodące medium technologiczne w Polsce, polecamy nowoczesne pomoce naukowe oraz ciekawe urządzenia, które nie tylko pomogą w nauce, ale też przy których można miło spędzać czas.

 class="wp-image-587293"

Poradnik zakupowy “Back to School 2017” został podzielony na sześć kategorii.

Każdy bloger poleca wyselekcjonowane sprzęty przydatne w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum oraz na studiach. Nie zabrakło też oddzielnej strefy dla nauczycieli oraz pracowników biurowych, którzy również mogą zechcieć wymienić swój sprzęt na nowy.

W tym roku postawiliśmy nie tylko na zdjęcia, ale też bardziej wyszukane multimedia. W każdej sekcji naszej publikacji znajduje się film przygotowany przez blogera, a większość zaprezentowanych produktów można też obejrzeć w 360 stopniach. Wszystko po to, by jak najlepiej poznać sprzęt przed zakupem.

REKLAMA

Partnerami tegorocznego poradnika zakupowego „Back to School 2017” są Asus oraz Alior Bank, które w oddzielnych strefach prezentują własne produkty stworzone z myślą o nadchodzącym roku szkolnym.

A teraz, bez zbędnego przedłużania, zapraszamy do sprawdzenia naszej publikacji. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA